bgb
 
 
 

З нагоди 101-річчя від дня народження загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва Посольство Азербайджанської Республіки в Україні спільно з Українсько-Тюркським Центром оголошують всеукраїнський конкурс есеїстики на тему: «Роль загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва у розвитку українсько-азербайджанських відносин».

Вимоги до робіт: обсяг до 5 сторінок, формат Word, шрифт: Times New Roman, розмір шрифту 14. Мова — українська або англійська. Вік учасників — від 18 до 28 років.

Свої роботи студенти можуть надсилати з 10 травня по 10 червня на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «🇺🇦🇦🇿». У листі також необхідно вказати П.І.Б. автора, дату народження, назву закладу вищої освіти, факультет, контактні дані (номер телефону та адресу електронної пошти).

15 червня, в День національного порятунку азербайджанського народу, буде оголошено переможців конкурсу. Учасники конкурсу отримають сертифікат учасника, а фіналісти — дипломи та подарунки.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону: +380957772147