bgb

Кафедра фізики Навчально наукового інституту фізики,
математики та комп’ютерно-інформаційних систем
Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

запрошує Вас взяти участь у обласному турнірі

«Фізичні задачі — оцінки»

імені Михайла Володимировича Сіденка

Ідея задач-оцінок відома з часів видання задач Петра Леонідовича Капіци. Відомий педагог-фізик Михайло Сіденко був одним із викладачів університету, який систематично впроваджував задачі-оцінки у навчальний процес. Його непересічна особистість, доброта, щирість, закоханість у фізику залишили слід у душах і долях сотень його вихованців. Цей Турнір присвячений його пам’яті.

Турнір проводиться у трьох номінаціях:

1. Турнір задач-оцінок проводиться у два тури. Перший тур є дистанційним. Для участі необхідно зареєструватися, скопіювати завдання турніру та до 6 квітня надіслати на електронну адресу оргкомітету розв’язки задач. Другий тур є очним, він проводиться 12 квітня, на нього будуть запрошені переможці першого туру.

2. Для участі у Турнірі авторських задач-оцінок необхідно зареєструватися та до 6 квітня надіслати на електронну адресу оргкомітету формулювання власних задач-оцінок і авторські розв’язки.

3. Для участі у Конкурсі фізичних демонстрацій необхідно зареєструватися та до 6 квітня надіслати на електронну адресу оргкомітету авторські відео фізичних демонстрацій. Відео-демонстрації переможців будуть демонструватися 12 квітня під час урочистого святкування Дня фізмату.

Зареєструватися та скопіювати завдання Турніру задач-оцінок Ви можете на веб-сторінці Турніру: http://goo.gl/eEZ8zd
Матеріали для участі у Турнірі надсилайте у будь-кому зручному для Вас форматі на адресу оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переможці Турніру отримають цінні призи і дипломи. Нагородження переможців відбудеться 12 квітня під час урочистостей до Дня фізмату Черкаського національного університету.

У разі виникнення питань звертайтеся за телефоном: (097) 434 08 14.

Інформація про результати Турніру буде висвітлена на сайті ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем www.phys.cdu.edu.ua та сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua.