bgb

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького у майбутньому навчальному році навчатимуть на політолога.

Опанувати спеціальність «політологія» можна як на денній, так і на заочній формі навчання упродовж чотирьох років. У результаті студенти отримають диплом бакалавра.

Випускники можуть працювати в незалежних аналітичних центрах; центрах виборчих технологій та соціального захисту населення; органах управління на посадах консультантів, аналітиків; фахівцями у галузях соціального управління, розвитку персоналу, реклами, маркетингових досліджень, обробки соціальної інформації, зв’язків із громадськістю.

Крім громадських організацій знання професійного політолога можуть стати в нагоді в інформаційних агентствах і журналах суспільно-політичної тематики. Це можуть бути посади кореспондента, аналітика, асистента редактора, PR-спеціаліста, політичного аналітика, політичного консультанта.

Студенти вивчатимуть: історію політичних вчень; історію політичної думки в Україні; політичну історію зарубіжних країн; загальну теорію політики; філософію політики; політичну систему України; політичну теорію держави і права; політичні еліти та лідерство; світові політичні процеси та геополітику, політичні партії і рухи, політичні ідеології;  політичну культуру; соціальну і гуманітарну політику; зовнішню політику України; теорію міжнародних політичних відносин; євроінтеграцію, міжнародне публічне управління та безпеку; публічну політику; публічне управління; державне управління в країнах ЄС; місцеве самоврядування і територіальне управління; порівняльну політологію; політичні технології; політичні технології управління територіальної громади; політичне прогнозування; політичний менеджмент; менеджмент партійної діяльності; виборчі системи держав світу та України.

На навчання приймаються особи, які мають сертифікати ЗНО:

1. Українська мова та література (обов’язковий)

2. Історія України (обов’язковий)

3. Математика або Географія (вибірковий)

Детальна інформація: http://www.cdu.edu.ua, http//econom-law.cdu.edu.ua/

м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81, (Навчальний корпус № 1, кабінет № 128, 130), навчально-науковий інститут економіки і права, кафедра державної служби, публічного адміністрування та політології.

Контактний телефон: (0472) 37-60-67, 067-802-03-95.

ННІ економіки і права