bgb
 
 
 

Відповідно до «Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам», затвердженого наказом МОН України від 14.01.2016 № 13 для отримання вчених звань доцента, професора, старшого наукового співробітника, захисту дисертацій необхідною умовою є  закордонне стажування.

Ректор, доктор Сильвія Гвожьджєвіч запрошує докторів наук, професорів, кандидатів наук, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів України пройти стажування у Польсько-Українському міжнародному інституті інновацій, науки, освіти та розвитку ( MII ) у Варшаві (Республіка Польща).

Організаторами даного стажування є «Польсько-Український міжнародний інститут інновацій, науки, освіти та розвитку у Варшаві (MII)» і навчальна організація «Європейський форум права та освіти» ( EFPE ) (http://efpe.org.pl/o-forum/zespol-4/). Навчання провадять сертифіковані міжнародні експерти Європейського Союзу. Робочі мови: польська, англійська, російська, українська.

Усі учасники заочного курсу отримають міжнародний сертифікат про піврічне стажування із зазначенням обраної ними теми загальним обсягом 108 кредитів. Стажування проводитиметься на основі електронної платформи у режимі  online та розпочнеться 01 червня 2016  року. Кожен отримає індивідуальний пароль до активізації своєї сторінки у е- learning платформі.

Урочисте вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації відбудеться  17 листопада 2016 року у Палаці науки і технології у Варшаві на Першому форумі університетів Східної Європи «Європейські зразки якості академічного навчання».

У випадку відсутності особи, яка пройшла стажування, документи будуть надіслані поштою на вказану у її анкеті адресу. Усі бажаючі повинні заповнити анкету й надіслати її за адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Анкети приймаються до 5 червня 2016 р. включно. Організаційний внесок становить 60 євро для працівників НУВГП і 120 євро для представників інших вишів, підприємств, установ, організацій України.