bgb

Scholarship — це соціальна програма, учасники якої мають можливість отримати фінансову допомогу на навчання.

Це програма, метою якої є заохочення школярів, студентів та аспірантів до вивчення нових тем, стимулювання до розвитку та проведення досліджень.

Це конкурс, переможець якого отримає грант на оплату навчання в університеті.

Окрім цього, деякі учасники зможуть пройти оплачуване навчання та стажування в нашій компанії, навчившись при цьому новій професії.

Як це працює

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, учаснику потрібно написати статтю та надіслати її нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Після чого, наші редактори детально ознайомляться із усіма надісланими матеріалами та проведуть конкурс на найкращу роботу.

Обрання теми ➤ збір інформації по темі ➤ проведення дослідження ➤ опис результатів ➤ надсилання статті нашим редакторам ➤ визначення переможця - захист своєї роботи (онлайн)

На яку тему писати роботу

Так як наші основні послуги це створення сайтів, SEO та Контекстна реклама і ми експерти по інтернет-маркетингу, ми пропонуємо написати матеріал, пов'язаний із даними темами.

Учасник може зробити дослідження та порівняти різні CMS для створення інтернет-магазинів чи сайтів послуг, можна порівняти різні методи формування семантичного ядра, описавши переваги та недоліки, можна зробити дослідження по наявності чи відсутності ключових слів в тегах H на сайті та визначити, чи впливає наявність ключа в даному тезі на позиції сайта. Тобто, можна писати на будь яку тему по розробці або просуванню сайта, головне, щоб робота була унікальна, щоб матеріал був дослідницький та учасник міг захистити свою роботу.

Цікаво? Тоді:

1. Обирай тему
  2. Роби дослідження
  3. Описуй результати

В темі листа потрібно вказати своє прізвище та ініціали. В тілі листа написати дані про себе:

• ПІБ
  • місто
  • назву навчального закладу
  • курс/клас
  • контактний номер телефону.

Терміни проведення конкурсу

Прийом робіт триває щороку з 1 вересня до 30 червня. Оголошення результатів конкурсу 15 липня. Наступне оголошення результатів конкурсу 15.07.2021

Просимо звернути увагу

Надсилаючи нам свою роботу, Ви даєте згоду на оброку надісланої нам інформації, що Вашу роботу мають право прочитати наші редактори та конкурсна комісія. Також, Ваша робота може бути опублікована на сторінках Вашого навчального закладу, нашого блогу або інших інтернет-виданнях, але із збереженням Вашого авторства. В свою чергу, ми, гарантуємо нерозголошення третім особам надісланої Вами нам інформації.