bgb

filosof

ННІ історії і філософії, кафедра філософії та релігієзнавства оголошують регіональний конкурс учнівської молоді «ФІЛОСОФ і Я» (20.02 – 26.04.2018).

До участі в конкурсі запрошуються  студенти вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації та учні спеціалізованих і загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів регіону. Метою конкурсу є залучення молоді до штудіювання загальногуманітарної проблематики в аспектах сучасних філософії, історії, культурології, соціології та подальшого особистого і професійного самовизначення. Конкурс передбачає підготовку та захист учасниками наукових робіт з обраної тематики з наступною їх публікацією у наукових виданнях та на сайті університету.

Для у часті у конкурсі всі бажаючі мають зареєструватися до 16 березня 2018 року. Після обрання теми у межах наукового напряму кожен учасник (група, підтримується колективна участь) отримує наукового консультанта і науково-методичний супровід (необхідна література, рекомендації та фахові поради науковців і т. ін.) у режимах онлайн та офлайн. Передбачено також проведення інтернет-конференцій протягом ІІ семестру 2017/2018 навчального року.

Конкурс буде проводитися в заочній формі, також запланована конференція найкращих учасників-фіналістів на базі Черкаського національного університету. Відбір здійснюватиметься за рейтингом та рецензіями наукових керівників, переможці визначатимуться також і голосами самих фіналістів. Роботи переможців конкурсу будуть відзначені призами, творчий доробок кожного учасника можна відслідкувати у формі рейтингу на сторінці інституту та кафедри (в соцмережах).

Пропонуються такі формати роботи: есе (обсяг до 1 авторського аркуша, 40 000 зн., можливі винятки за узгодженням); відео-ролик (обсяг до 10 хв. в форматі mp 4)

Означені теми дослідження:

-         філософія «малої України», бáтьківщина як джерело світогляду;

-         повсякденний побут сучасного українця та його філософське осмислення;

-         філософія сучасного спілкування: як ІТ-революція змінює людину;

-         історія України і Європи як філософський міф;

-         форми та способи самоздійснення сучасної молодої людини;

-         філософія цивілізаційного вибору для української молоді;

-         смисловий, ціннісний та символічний аспекти філософії сучасної людини;

-         філософія сучасного мистецтва;

-         політичний та філософський аспекти самореалізації молоді;

-         молодіжна культура: філософський вимір;

-         ґендерні аспекти світогляду сучасної людини;

-         соціологічний вимір знання та комунікації.

Учасники конкурсу можуть також самостійно формулювати теми досліджень згідно з власними науковими та світоглядними уподобаннями.

Реєстраційна форма

1. Прізвище, ім’я:
  2. Адреса:
  3. Електронна адреса:
  4. Телефон:
  5. Місце навчання:
  6. Рік народження:
  7. Чи є потреба в науковому консультанті:
  8. Тема дослідження:

Реєстраційну форму надсилати у вигляді документу Word з назвою «Реєстраційна форма, конкурс, прізвище» за вказаною нижче електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Отримання буде підтверджено.

За додатковою інформацією звертатися на кафедру філософії та релігієзнавства за телефоном: (067) 472 59 96, (097) 233 16 18, (0472) 37 55 57

Куратор проекту: к. філос. н., доцент Павло Васильович Кретов

Офіційний сайт кафедри: http://philosophy.ck.ua

Ми у соцмережах:

Facebook: https://www.facebook.com/groups/philosophy.ck

Google+: https://plus.google.com/u/0/104249697793534202695

Поштова адреса: 18031, м. Черкаси, б-р Шевченка, 81, корпус № 1, ауд. 519.