bgb
 
 
 

Апарат Верховної Ради України спільно з громадською організацією «Ліга інтернів» 2 листопада оголосили конкурсний відбір на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України в 2018 році. 

Конкурс триватиме до 26 листопада 2017 року. 

Відбір та участь у Програмі здійснюються відповідно до Положення про Програму стажування в Апараті Верховної Ради України, затвердженого розпорядженням Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України від 31 грудня 2015 року № 10138 (із змінами та доповненнями, внесеними згідно з розпорядженнями від 08 листопада 2016 року №3370-к та від 30 жовтня 2017 року №1678-к).

Умови проведення конкурсу

1. Конкурсний відбір для участі в Програмі здійснюється у 2 тури:

Перший тур – конкурс аплікаційних форм до 26 листопада 2017 року.

Другий тур – індивідуальна співбесіда відібраних у першому турі конкурсантів з Комісією з питань стажування в Апараті Верховної Ради України (грудень 2017 року).

Рішення Комісії з питань стажування в Апараті Верховної Ради України остаточне, пояснення рішень не надаються. Скарги та апеляції щодо результатів конкурсного відбору не приймаються та не розглядаються.

2. Подання анкет та інших документів здійснюється в електронному вигляді за встановленою формою (аплікаційна форма тут) до 26-го листопада 2017 року (до 23:59).

Анкета містить гіперпосилання, за яким ви зможете знайти вимоги до інтернів для стажування у конкретному структурному підрозділі Апарату Верховної Ради України, а також орієнтовний перелік завдань під час стажування (також ознайомитися тут).

Аплікаційні форми без фото не розглядаються. Вимоги до фото тут.

3. Основні вимоги до претендентів:

 •  бути громадянином України;
 •  вік – до 35 років (не старші 1982 р. н.);
 •  вільно володіти українською мовою;
 •  володіти однією з іноземних мов, які є офіційними мовами Ради Європи, на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування;
 •  щонайменше освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» (або здобуття його в 2017–2018 н. р.);
 •  не бути учасником Програми в минулому;
 •  не бути державним службовцем;
 •  не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України.

Довідкова інформація

Програма стажування в Апараті Верховної Ради України – 6-місячне стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату для молоді віком до 35 років, що також передбачає додаткове навчання та зустрічі з провідними діячами сучасності.

Тривалість Програми: січень – липень 2018 року.

Форми стажування:

повний робочий день (9:00 – 18:00, 8 годин);

неповний робочий день (9:00 – 13:00 або 14:00 – 18:00, 4 години).

Компоненти Програми:

 • стажування в одному із секретаріатів комітетів або структурному підрозділі Апарату Верховної Ради України;
 • навчання – ексклюзивні навчальні курси із законотворчого процесу, Регламенту Верховної Ради України, аналізу політики тощо, спеціалізовані лекції та тренінги, головним чином орієнтовані на підготовку у сфері державної служби;
 • розвиток лідерського потенціалу – щотижневі зустрічі з народними депутатами України, політичними та громадськими діячами, експертами з різних сфер, науковцями тощо;
 • дозвілля – екскурсії до державних установ, реалізація соціальних ініціатив, нетворкінг.

Інтерни зобов’язані відвідувати щотижневі зустрічі із політиками та громадськими діячами, брати участь у тренінгах та навчальних семінарах.