bgb
 
 

Продовжують роботу експериментальні курси, які щорічно організовує кафедра фонетики і граматики аннглійської мови Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького для учнів старших класів.

Цьогорічний тривалий карантин наклав певні обмеження і скоригував форму подачі матеріалу. Замість традиційної очної форми зустрічей, викладачі кафедри запропонували всім охочим пройти комплексну підготовку до ЗНО у форматі онлайн. Кожного тижня вони викладають на фейсбук-сторінці кафедри матеріали, які допоможуть випускникам якісніше підготуватися до трьох видів завдань ЗНО: Reading, Listening та Language Use. Очікується, що проробивши тести і перевіривши свої відповіді за наведеними ключами, майбутні абітурієнти не лише якісно підготуються до ЗНО, але й отримають нагоду навчитися здобувати знання в режимі самостійної роботи, що є однією з актуальних навичок сьогодення.

Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів та всіх охочих перевірити свої знання англійської мови та вміння з основних видів мовленнєвої діяльності за покликанням: https://www.facebook.com/groups/phonetics.and.grammar/?ref=bookmarks

Кафедра фонетики і граматики англійської мови