bgb

«Наше суспільство! Дебати та переговори для пошуку інтересів та компромісів»

Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини організовує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні.

Семінари дають змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, а їх учасники матимуть можливість більш глибоко зрозуміти сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку.

Запропоновані семінари-тренінги передбачають реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів, з метою отримання більш глибокого розуміння особливостей  європейських суспільно-політичних відносин. На основі розуміння процесів прийняття рішень учасники зможуть сформувати власну точку зору під час проведення переговорів та в ході прийняття рішень на основі європейського досвіду.

Міста та організації для проведення семінарів

-          м. Рівне, Національний університет водного господарства та природокористування;

-          м. Дніпропетровськ, Дніпропетровський гуманітарний університет;

-          м. Луцьк, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки;

-          м. Черкаси, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;

-          м. Львів, Національний університет «Львівська політехніка».

Кінцеві терміни подання Заявок

17 жовтня 2016р. – для учасників у м. Рівне

24 жовтня 2016 р. – для учасників у м. Луцьк

28 жовтня 2016 р. – для учасників у м. Дніпропетровськ

31 жовтня 2016 р. – для учасників у м. Черкаси

7листопада 2016 р. – для учасників у м. Львів

Дати проведення семінарів

Студенти Викладачі та інші учасники Місто
24-25 жовтня 2016 р. 23 жовтня 2016 р. Рівне
28-29 жовтня2016 р. 30 жовтня 2016 р.
Луцьк

03-04листопада 2016 р. 05 листопада 2016 р.
Дніпропетровськ

07-08 листопада 2016 р.
06 листопада 2016 р. Черкаси
14-15 листопада 2016 р.

13 листопада 2016 р. Львів

Участь у навчальному семінарі є безкоштовною.

Кожен учасник отримує Сертифікат про участь в семінарі за умови повної присутності відповідно до зазначених дат.

Робоча мова семінару – англійська!

Правила участі та реєстрації

До участі у дводенному семінарі запрошуються студенти I-V курсів будь-якого факультету, а також інші учасники, зацікавлені у дослідженні основ європейської інтеграції, демократії та громадянського суспільства.

До участі у третьому дні семінару запрошуються молоді вчені та викладачі, зацікавлені у практичному застосування демократичних методів навчання.

Реєстрація:

Для реєстрації, будь-ласка заповніть наступні електронні форми:

або надішліть CVта мотиваційний лист на e-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З питань участі у семінарі можна звертатися до координаторів проекту в Україні:

• Юрій Вдовиченко

Координатор проекту, Україна