bgb

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю та Порядку здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 11 липня 2016 року за № 937/29067 (із змінами 2018 року) Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 3 млн. грн.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема:

- інститути громадянського суспільства;

- навчальні заклади;

- комунальні установи.

Юридичні особи, зареєстровані в Україні подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту.

Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

Подача документів на участь у конкурсі:

Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий до Мінмолодьспорту на офіційному бланку організації до 18:00 (за київським часом) 16 квітня 2018 року.

Пакет документів має містити:

заявку(оригінал та копія у паперовому вигляді та на електронну адресу);

- детальний розрахунок витрат;

- копії установчих документів;

- проект договору про реалізацію проекту (починаючи з цього року, організація, яка стане переможцем та буде реалізовувати проект, повинна підписати з Міністерством молоді та спорту договір про реалізацію проекту);

Заявки подаються у друкованій формі за адресою м.Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418 та в електронній формі (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Пріоритети конкурсу 2018 року:

• зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і толерантності серед молоді;
  • отримання вмінь необхідних для активної участі в громадській і професійній діяльності;
  • зміцнення співпраці та обміну досвідом у галузі технічної і спеціалізованої освіти;
  • підтримка громадянської активності серед молоді, в тому числі пропагування підприємництва і волонтерства;
  • відкривання спільного минулого, боротьба з упередженнями і стереотипами в розумінні спільної історії та у сучасних відносинах.

Проекти можуть реалізовуватися на територіях України та Республіки Польща незалежно від місця подання заявки та залежно від обраної форми проекту:

- молодіжний обмін: Республіка Польща або Україна;

- семінари з підготовки і розвитку двостороннього партнерства: Республіка Польща або Україна;

- молодіжні зустрічі (конференції, тренінги, фестивалі тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах);

- інформаційно-просвітницькі проекти (інформаційні заходи, розповсюдження кращого досвіду через публікації тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах).

Умови реалізації проектів:

Один проект може тривати не менше 5 та не більше 10 днів, не враховуючи дні приїзду і від'їзду учасників підготовчого етапу та підготовчого візиту реалізації проекту.

Участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю.

Кількість учасників проекту повинна становити 10 – 40 осіб, у тому числі супроводжуючі чи керівники групи.

Кількість учасників проекту з України та Польщі має бути рівною.

Підготовчий візит може тривати 2-4 робочих дні, участь у якому беруть не більше 6 учасників.

Детальні умови участі у конкурсі та перелік документів ви знайдете за посиланням>>>.

Хто та коли прийме рішення про переможців конкурсу?

Рішення про переможців конкурсу приймає Українсько-Польська Рада обміну молоддю.

Склад Української частини Ради затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України 19 січня 2018 року № 19.

Рішення щодо переможців буде прийнято до 1 червня ц. р. під час проведення чергового засідання Ради.

Після проведення засідання перелік переможців конкурсу буде розміщено на сайті Мінмолодьспорту.

До складу Ради входять:

Українська сторона:

Олександр Ярема – заступник Міністра молоді та спорту, головуючий Ради;

Олена Бекреньова – голова фонду Родини Богдана Гаврилишина;

Анатолій Матвієнко – народний депутат України;

Ігор Гузь – народний депутат України.

Польська сторона:

Маженна Драб – заступник Міністра освіти;

Марчін Пшидач – заступник директора бюро закордонних справ в Адміністрації Президента Республіки Польща;

Мажена Махалек – депутат Сейму Республіки Польща;

Павел Пошитек – генеральний директор Фонду розвитку системи освіти.

Як знайти партнерську організацію з Польщі?

Інформацію про партнерські організації Польщі можна знайти за посиланням www.otlas.eu.

Як отримати додаткову інформацію?

28 березня 2018 року з 16.00 по 17.30 відбудеться вебінар з метою проведення детальної інформації про українсько-польські та українсько-литовські обміни молоддю.

Посилання для реєстрації учасників з метою участі у вебінарі:

А також за телефоном: 287-24-57 – Департамент молодіжної політики.