bgb

На виконання Указу Президента України № 872 від 13.11.2014 «Про День Гідності та Свободи» та доручення Глави Адміністрації Президента України від 18.11.2014 № 02-01/3564, з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко підписав розпорядження «Про відзначення в університеті Дня Гідності та Свободи» у якому передбачені наступні заходи:

• конференції, круглий стіл з учасниками революцій 2004, 2013-2014 років, антитерористичної операції на тему: «Молодь у боротьбі за відновлення української державності: від Помаранчевої революції до Єромайдану», презентації  «Європейський вибір України», «Демократичні цінності прав і свобод людини», «Ідеї демократії — основа українського суспільства», «Українські революції — перші європейські революції ХХІ століття: причини, завдання, хід та значення»;
  • виховні заходи «Вони пройшли крізь вогонь і зброю», Слава Вам, герої!», «Пам’яті героїв Майдану», «Герої не вмирають», «Пам’ятай і не прощай»;
  • фотовиставки, експозиції  «Україна – єдина держава», «Вічна пам'ять Героям небесної сотні», «Україна – територія гідності і свободи»;
  • перегляд документальних фільмів, власних відеозаписів  подій революцій 2004, 2014 років;
  • випуск тематичних бюлетенів, стіннівок, газет, аудіо- і відеопродукції;
  • зустрічі з учасниками Помаранчевої революції, Революції гідності та антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, засновниками волонтерського руху.
  • трансляції в холах навчальних корпусів документальні фільми про революційні події в Україні.

Звернутися до настоятеля церкви святих рівноапостольних Кирила і Мефодія  о. Георгія щодо проведення поминальної служби та  вшанування борців за волю України.

20.11.2015 о 10:00 буде оголошено загальноуніверситетську хвилину мовчання пам’яті  загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції.