bgb

Запрошуємо до участі у фотоконкурсі «Вишиванка — твій генетичний код»!

Ми  переконані в тому, що Україна та українці — це особлива країна та люди! А вишиванка споконвіку була для українців не просто одягом, а оберегом — символом здоров'я, краси, щасливої долі і родової пам'яті.

Одягнути вишиванку 19 травня — це значить підтвердити приналежність до української нації, засвідчити, що ми єдині і незборимі.

І для нас дуже важливо переконатися в тому, що ви, друзі, поділяєте нашу думку.

Надсилайте нам свої фотографії у вишиванці!

Усі фотороботи візьмуть участь у розіграші подарунків, а фото-переможці – у виставці «Вишиванка – твій генетичний код»".

Умови конкурсу

До конкурсу допускаються індивідуальні  та  групові фото студентів, викладачів, працівників зроблені в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького (далі – університет) або на території університету 19 травня 2016 року.

Участь у конкурсі безкоштовна. Кожний учасник може подати на конкурс не більше 5 робіт.

Кожен учасник фотоконкурсу підтверджує авторське право на конкурсну роботу.

Організатори фотоконкурсу не несуть відповідальності за недотримання учасником авторських і суміжних прав.

Для участі у фотоконкурсі вам треба надіслати ваші фото на електронну пошту.

Якщо ваша фотографія буде відібрана для фотовиставки, будьте готові надати її в хорошій якості для друку.

Допускається незначна обробка фото, без додавання рамок та використання фотомонтажу. Під роботою зазначайте назву роботи, ім‘я та прізвище автора, короткий опис про подію.

Роботи конкурсантів, які не дотрималися зазначених вище вимог,  журі конкурсу не розглядатиме.

Учасники фотоконкурсу своєю участю підтверджують та гарантують, що вони є авторами надісланих робіт та фактом участі у фотоконкурсі не порушують авторських прав третіх осіб.

Надіслані на фотоконкурс роботи не рецензуватимуться і не повертатимуться.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, ви погоджуєтеся з правом організаторів фотоконкурсу на безкоштовне долучення ваших імен і прізвищ до списків учасників у рекламних цілях організаторів для популяризації фотоконкурсу.

Журі конкурсу має право визначати переможців, встановлювати їм нагороди, премії, зокрема й моральне заохочення, а також використовувати світлини іншим чином для презентації університету в освітньому та інформаційному середовищі.

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ РОБОТИ ДО 27 ТРАВНЯ!

Надсилайте свої фото з приміткою «ФОТОКОНКУРС» на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організатори фотоконкурсу: відділи виховної роботи, інформації та зв’язків з громадськістю ЧНУ