bgb
 
 
 

Чи знаєте ви, чим AGROSHOW Ukraine відрізняється від усіх агровиставок в Україні?

Вже 16 – 19 травня у м. Черкаси на території аеропорту відбудеться III міжнародна агропромислова виставка AGROSHOW Ukraine 2019. На сьогодні вона є однією з найбільших агровиставок України і відбувається в унікальному форматі – експо-фест.

Цього року у період виставки учасники та організатори будуть дивувати неймовірною програмою, яскравими стендами та неперевершеною атмосферою, адже виставка пройде у стилі AgroCarnaval.

Справжнє автомобільне свято відбудеться в межах агропромислового експо-фесту «AGROSHOW Ukraine 2019».

Під час Cherkasy Auto Show на вас чекає автомобільна експозиція від найкращих брендів, спеціально підготовлена траса для тест-драйвів, фуд-корт, розважальна програма та багато неймовірних вражень.

Традиційно на агропромисловій виставці «AGROSHOW Ukraine 2019» буде широко представлене великогабаритне обладнання: трактори та інша самохідна техніка світових та вітчизняних брендів, посівна, ґрунтообробна та збиральна техніка, навантажувачі, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції та багато іншого.

Родзинки програми:

16 травня

11:00-11:30 — парад техніки

11:30-12:00 — агро-карнавал, оу-програма

Протягом усього дня будуть проводитись розіграші серед зареєстрованих відвідувачів

17 травня — шоу-мийка тракторів;

18 травня — змагання навантажувачів

19 травня — агро-кінотеатр

Кожного дня під час роботи виставки буде працювати конференц-зал, де відбудуться навчальні семінари, майстер-класи з землеробства та демонстрації сільгосптехніки на полігоні.

Також на території виставки цього року розміститься ярмарок, куди з’їдуться майстри з усієї України. Вони пропонуватимуть кондитерські вироби, прикраси ручної роботи, кераміку, посуд, вироби зі шкіри, напої, одяг, сувеніри та багато іншого.

Чекаємо всіх на AGROSHOW Ukraine 2019!

Детальніше про виставку:

+38 (068)485 83 86
+38 (0472) 500 065
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.agroshow.com.ua