bgb
 
 
 

З 16 по 18 червня в Черкасах на території аеропорту відбудеться масштабна виставка-фестиваль - AGROSHOW Ukraine в рамках якого вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський день фермера. Привітати аграріїв з’їдуться провідні компанії, а організатори готують насичену програму свята.

Що підготували організатори та чому варто піти?

Навіть якщо ви не працюєте в сільському господарстві, цей захід точного переверне ваше уявлення про нього. Новітні трактори, комбайни, сучасне обладнання та технології будуть представлені на виставковій площі. В зоні тест-драйвів запускатимуть трактор який буде рухатись без водія, на обладнаних площадках проведуть демонстрації величезних агро-дронів, а навантажувачі будуть виконувати складні технічні елементи.AGROSHOW – це свято для всієї сім’ї. Для дітей будуть працювати атракціони, зони відпочинку, аквагрим та багато інших локацій.

Чому варто піти?

  • Цікава виставка аграрної техніки та обладнання. Дізнаєтесь як працюють сучасні агро-компанії
  • Шоу сільськогосподарської техніки
  • Перегони тракторів. Шалені фермерські заїзди
  • Фудкорт і ярмарка крафтової продукції: гостям фестивалю буде де смачно поїсти і де перепочити.
  • Святковий концерт. Виступ хедлайнера – NKНасті Каменських та інших гуртів

Справжнє свято для поціновувачів автомобілів відбудеться на AGROSHOW. На виставці буде представлено експозиції більше 20 брендів комерційних легкових та вантажних авто. Кожен охочий зможе протестувати їх на різних локаціях оф-роад та сіті тест-драйвах та отримати сувеніри від улюбленого бренду.

Як потрапити на фестиваль? Скільки коштує квиток?

Вхід вільний протягом 16, 17 та 18 червня для всіх. Швидку реєстрацію можна пройти на сайті www.agroshow.com.ua або зробити це прямо на заході. На територію проведення заходу (КП Черкаський Аеропорт, вул. Смілянська, 168) можна дістатися на громадському транспорті, таксі або власному автомобілі. На фестивалі облаштована велика стоянка. Режим роботи заходу та детальну програму можна переглянути на сайті.

Організатори фестивалю піклуються про безпеку гостей і їхніх близьких: учасники і відвідувачі фестивалю дотримуватимуться всіх офіційних рекомендацій МОЗ. Організатори ретельно за цим слідкуватимуть.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ