bgb

Чергова онлайн-зустріч у межах міжнародного проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd відбулася 10 червня поточного року.

Цього разу темою зустрічі стало оновлення навчальних курсів у межах проєкту. Команда від Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького була, як ніколи, чисельною — участь в обговоренні взяли Юлія Шуба, Світлана Жаботинська, Вікторія Токарчук, Світлана Лєвочкіна, Дмитро Павкін, Лариса Пашіс, Олена Кресан, Оксана Заїковська, Світлана Стройкова, Вероніка Ганєчко. Викладачам було важливо ознайомитися з рекомендаціями стосовно оновлення навчальних дисциплін, які вони викладають. Гуртом члени команд учасників із різних університетів України обговорили суперечливі питання стосовно оновлення курсів, виробили стратегію та параметри, за якими належить оновити дисципліни, озвучили особливості оновлення мовних і немовних дисциплін. Торкнулися й питання форм звітності у майбутньому, аби бути заздалегідь озброєними та не витрачати зусилля дарма.

Зустріч була надзвичайно конструктивною, плідною та зняла чимало нез’ясованих до цього часу питань. Учасники проєкту вкотре переконалися, що працювати в команді завжди краще, легше й ефективніше.