bgb

У межах реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd з кінця березня нинішнього року тривають онлайн зустрічі зі створення програми нової дисципліни «CulturalAnthropologyandLinguisticDiversity» (українська назва — «Мова, культура, суспільство»).

Модератором вебінарів є професор Астонського університету Сьюзан Гартон. Викладання нового курсу планується із застосуванням CLIL-методології.

Представники університетів-партнерів щотижня зустрічаються в Zoom, щоб обговорити напрацьоване й окреслити наступні кроки в роботі. Команду Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на вебінарах представляє Світлана Жаботинська. Наразі визначено мету, очікувані результати, доопрацьовується зміст курсу. Учасники також планують підготувати методичні матеріали до занять. Після завершення вебінарів усі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.