Навчальне стажування у ЦЕРН (Женева, Швейцарія)

До уваги студентів магістратури фізико-математичних спеціальностей!

Європейська організація з ядерних досліджень (CERN) запрошує талановитих студентів, які вже отримали ступінь бакалавра, пройти короткострокове стажування, безпосередньо пов’язане із науковими інтересами кандидатів. Тривалість стажування – від 1 до 6 місяців.

Фінансові умови: щомісячна стипендія у розмірі 1516 швейцарських франків. Медичне страхування та проживання у Женеві учасники організовують за власний рахунок.

Кінцевий термін подання заявок: жовтень 2021 року.

Пріоритетні галузі дослідження: прикладна фізика, обчислювальна техніка, математика, електроенергія, електроніка, машинобудування або цивільне будівництво, приладобудування, матеріалознавство, радіаційний захист, безпека та захист навколишнього середовища, геодезичні роботи, надвисокий вакуум. Обмежена кількість місць може бути доступна в адміністративних сферах: переклад, розширена секретарська робота, бухгалтерський облік, юридичні послуги, кадрові ресурси, бібліотечне співробітництво, логістика.

Детальна інформація про умови участі та вимоги до кандидатів доступна за посиланням: https://www.smartrecruiters.com/CERN/743999721326145-short-term-internship-2021


Програма стажування в Міжнародному валютному фонді 
Цільова аудиторія: аспіранти віком до 32 років та студенти магістратури віком до 28 років економічних спеціальностей (економіка, міжнародна економіка, фінанси тощо).
Час та місце проведення: червень-жовтень 2021 року, Вашингтон, США.
Фінансові аспекти: стажери отримають конкурентну зарплату, авіапереліт у дві сторони економ-класом та медичну страховку.
Дедлайн: немає, програма постійно діюча.