Відпустка закінчилася, а, отже, час окреслити перспективи роботи на новий навчальний рік. Саме цьому була присвячена зустріч учасників проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd, яка відбулася 8 вересня.

У вебінарі, модерованому менеджером проєкту Олександрою Головко, взяли участь представники університетів-партнерів Великобританії, Німеччини, України, а також представник Міністерства освіти і науки України Марина Мруга. Від ЧНУ зустріч відвідали менеджер команди Юлія Шуба та учасник команди Вікторія Токарчук.

Предметом обговорення стали питання, пов’язані з такими напрямами роботи в межах проєкту, як розробка і впровадження нових навчальних планів і програм дисциплін, оновлення змісту наявних програм, запуск електронного курсу з CLIL-методології, аналіз результатів опитування стосовно багатомовної освіти у ЗВО України, аналіз якості навчання за новими дисциплінами, переймання досвіду європейських колег, які застосовують CLIL-методологію (інтегроване навчання предмету й мови) при викладанні різних дисциплін. Торкнулися також питань дозакупівлі обладнання, придбання навчальної літератури для викладання новорозроблених курсів. Визначили терміни виконання окреслених завдань.

Конструктивний підхід до визначення способів вирішення питань, готовність учасників до реалізації окреслених завдань сприяли тому, що зустріч була надзвичайно продуктивною.