Корновенко Сергій Валерійович

доктор історичних наук, професор

Тел.: (0472) 37-13-14

067-709-05-28

У 1996 р. закінчив із відзнакою Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького (з 2003 р. — Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького), здобув кваліфікацію «Вчитель української мови, літератури та історії».

Доктор історичних наук із 10 березня 2010 року. Дисертацію захистив у спеціалізованій вченій раді Інституту історії України НАН України.

Упродовж 1996–2010 рр. працював на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедри новітньої історії, старшого наукового співробітника кафедри новітньої історії.

З 2010–2011 р. обіймав посаду професора, в.о. завідувача кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін, 2011–2014 р. — професор, завідувач кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін, 2014 р. — помічник ректора університету.

З грудня 2014 р.–до тепер — проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності.

Основні навчальні курси, які викладає С. В. Корновенко:

• «Вступ до інтелектуальної власності» — для студентів 6 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності «Інтелектуальна власність»;
  • «Методика та методологія наукових досліджень» — для студентів магістратури денної та заочної форм навчання спеціальності «Інтелектуальна власність»;
  • «Інтелектуальна власність» — для студентів магістратури денної та заочної форм навчання всіх спеціальностей.

Голова спеціалізованої вченої ради Д 73.053.01 у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Член спеціалізованої вченої ради Д 76.051.03 у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих учених 2007–2009 рр.

Стипендіат Верховної ради України для молодих талановитих учених — 2010 р. Почесний краєзнавець України — 2013 р.

Нагороджений Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації — 2015р., Подякою Міністерства освіти і науки України — 2016 р.