bgb
 
 

До 7 березня триває прийом заявок на відкритий масовий англомовний онлайн-курс з медіаграмотності (Massive Open Online Course – MOOC).

Слухачі курсу зможуть вдосконалити знання англійської мови та в той же час дізнатися більше щодо сучасних засобів масової інформації.

Проект побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної онлайн-платформи Coursera.

Це розвиваючий курс, що поєднує вивчення англійської мови та навички медіаграмотності. Курс був спеціально розроблений з метою надати учням інформацію щодо медіаграмотності та навчити найкращим шляхам отримання даних за допомогою сучасних засобів масової інформації. Участь в курсі вимагає знання англійської мови приблизно на рівні  B1 (згідно з загальноєвропейською класифікацією рівня володіння іноземною мовою CEFR).

Участь у курсі безкоштовна. Курс містить шість 2-3 годинних групових зайнять з фасилітатором та самостійну роботу. Після закінчення навчання слухачі отримають Сертифікат про походження курсу.

Заняття відбуватимуться в 20 містах України: Бучач, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Кам’янець-Подільський, Київ, Конотоп, Краматорськ, Кропивницький, Луцьк, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Слов’янськ, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон і Хмельницький.

Дата початку зайнять – середина березня. Дата закінчення зайнять – кінець квітня. Точні дати та місця проведення зайнять будуть повідомлені відібраним слухачам регіональними фасилітаторами заздалегідь.

Щоб взяти участь у конкурсі та стати слухачем курсу, заповніть анкету за посиланням goo.gl/dtZrt6 не пізніше ніж 7 березня 2018 року.

Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 10 березня 2018 року. Конкурс базуватиметься на принципі регіонального представництва, рівня володіння англійською мовою та мотивації  кандидата.

Дізнатися деталі про курс можна за номером +380 95 372 91 79 або по е-мейлу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Масовий відкритий онлайн-курс англійської мови та медіаграмотності проводиться Регіональним офісом з питань викладання англійської мови (RELO) та відділом преси, освіти та культури посольства США в Україні (Київ). В Україні проект виконує громадська організація “Український центр громадських ініціатив “Світло”.