bgb
 
 

«Молодь змінить Україну» — власна ключова довгострокова програма Фонду Богдана Гаврилишина, заснована у 2012 році. Програма спрямована на підтримку активної, професійної, патріотичної молоді, яка сформує критичну масу людей, здатних трансформувати Україну в майбутньому.

Етапи програми
1. Створення команди;
2. Вивчення досвіду однієї з 6-ти країн;
3. Звітування, вступ до Асоціація учасників програми «Молодь змінить Україну»;
4. Залежно від спеціалізації, практика в різних гілках влади;
5. Робота у виконавчій чи законодавчій владі місцевого рівня;
6. Участь в парламентських виборах або робота у виконавчих органах влади національного рівня.

У рамках Програми учасники комплексно вивчають досвід однієї з шести європейських країн (Австрія, Німеччина, Норвегія, Польща, Швейцарія, Швеція) та у всіх сферах життя: політичній, соціальній, економічній і екологічній.

Чому було обрано саме ці, а не інші країни? Відповідь дуже проста, адже лише ці шість держав відповідають критеріям ефективних суспільств, визначених ідейним натхненником програми Богданом Гаврилишиним, а саме:
• повна політична свобода,
• високий рівень економічного добробуту для всього населення,
• соціальна справедливість і захищеність,
• симбіотичне співжиття із довкіллям.

Навчальна поїздка команди триває 6 днів. Особливістю Програми є те, що сформована команда самостійно формує програму перебування у країні вивчення. Фонд Богдана Гаврилишина приймає рішення про часткове чи повне покриття фінансових витрат поїздки відібраних до участі у Програмі команд.

Для участі у Програмі потрібно:
- сформувати команду з 6-7, представників різних спеціальностей, включаючи політолога, юриста, економіста, соціолога чи культурного антрополога;
- обрати одну з шести країн дослідження, підготувати проект її комплексного вивчення, причому кожен учасник групи обирає окрему сферу дослідження;
- обґрунтувати доцільність вивчення обраних сфер та запропонувати способи застосування набутого досвіду для трансформації України;
- подати аплікаційну заявку, резюме та мотиваційного листа від кожного учасника групи (згідно з вимогами Програми (за посиланням) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В темі листа обов’язково зазначайте Application 2016. 

Вимоги до учасників:
- Вік 20-35 років; 
- Активність в громадському та політичному житті;
- Компетенція в одній з чотирьох сфер: політичній, економічній, соціальній чи екологічній;
- Вільне володіння англійською мовою. 

Програма розрахована на тих, хто:
- Планує бути або вже є політиком, депутатом та держслужбовцем;
- Прагне трансформувати Україну і має бачення своєї ролі в цьому процесі;
- Проживає в Україні на час подання заявки та впродовж 2-х наступних років після участі у програмі.

Після навчальної поїздки учасники Програми отримують можливість приєднатися до Асоціації учасників Програми «Молодь змінить Україну», де зможуть обмінюватись набутим досвідом, брати участь у зустрічах з європейськими політиками та експертами, а також долучатися до інших заходів Фонду.


Прийом аплікаційних форм триває до 31 жовтня 2015 року. Навчальні візити команди-апліканти повинні планувати з лютого до червня 2016 року. Розгляд документів та співбесіди з командами відбудуться у листопада 2015 року.

Оголошення результатів – грудень 2015р.

Джерело : Фонд Богдана Гаврилишина http://www.bhfoundation.com.ua/