bgb
 
 

Мінмолодьспорт оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви та Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 18 листопада 2016 року за № 1498/29628, Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 500 тис. грн.

На фінансування проектів від литовської сторони виділено 50 тис. євро.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Заявки можуть бути подані неприбутковими інститутами громадянського суспільства та установами, які працюють з молоддю.

- Юридичні особи, зареєстровані в Україні, подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту.

- Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Литви та надати відомості про неї при подачі документів.

- Юридичні особи, зареєстровані в Литві, подають заявки на участь у конкурсі до Департаменту з питань молоді при Міністерстві соціального захисту і праці Литовської Республіки:http://www.jrd.lt/jrd-veiklos-naujienos/skelbiamos-lietuvos-ir-ukrainos-jaunimo-mainu-tarybos-finansavimo-konkursas-2017-m

Литовські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства соціального захисту і праці Литовської Республіки, повинні мати партнерську організацію в Україні та надати відомості про неї при подачі документів.

Подача документів на участь у конкурсі:

Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий на офіційному бланку організації до Мінмолодьспорту до 16:00 (за Київським часом) 30 червня 2017 року.

Пакет документів має містити:

заявка>>> (оригінал та дві копії);

- детальний розрахунок витрат у національній валюті за рекомендованою формою>>>;

- копії установчих документів.

Заявки подаються у друкованій формі за адресою м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418 та в електронній формі (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), контактний телефон - (044) 287 24 57.

Інститути громадянського суспільства та установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Пріоритети конкурсу 2017 року:

- ідентифікація спільної історичної та культурної спадщини, а також її підтримка та популяризація серед молоді обох країн; у тому числі шляхом поширення цінностей і програм ЮНЕСКО та інших агенцій ООН.

- відзначення 620-ї річниці заснування кримсько-татарської громади у Великому Литовському Князівстві; підтримка кримсько-татарської культури, захист прав людини.

- поширення Європейських цінностей серед молоді, обмін досвідом європейської та євроатлантичної інтеграції, зміцнення співпраці між Литвою та Україною в рамках Європейського Союзу, Ради Європи, ОБСЄ та НАТО.

Проекти та заходи у рамках здійснення обмінів молоддю можуть реалізовуватися на територіях України та Литовської Республіки незалежно від місця подання заявки та залежно від обраного виду проекту:

 1. семінар, тренінг;
 2. зустріч, дискусія;
 3. конференція;
 4. табір;
 5. форум;
 6. інший захід для молоді.

Умови реалізації проектів:

 • тривалість одного проекту повинна бути не менше 5 днів та не більше 10 днів, не враховуючи днів приїзду і від'їзду учасників проекту підготовчого етапу та підготовчого візиту;
 • проекти можуть бути реалізовані як в Україні, так і в Литві;
 • участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю;
 • кількість учасників проекту повинна становити не менше 10 осіб (по 5 осіб з кожної країни), у тому числі супроводжуючі чи керівники групи. Кількість учасників проекту з України та Литви має бути рівною;
 • підготовчий візит може тривати 2-4 робочих дні, участь у якому беруть не більше 6 учасників (по 3 особи з кожної країни).

Детальні умови участі у конкурсі та перелік документів ви знайдете за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/media/2017/05/31/11/38009890731_4297__3.pdf

Хто та коли прийме рішення про переможців конкурсу?

Рішення про переможців конкурсу приймає Комітет Ради обмінів молоддю України та Литви. Склад Української частини Комітету Ради затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України 30 березня 2016 року № 242.

Рішення щодо переможців буде прийнято під час проведення чергового засідання Ради обмінів молоддю України та Литви.

Після проведення засідання перелік переможців конкурсу буде розміщений на сайті Мінмолодьспорту.

До складу Ради входять:

Українська сторона:

Микола Мовчан – заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції, голова Української частини

Ігор Жовква – керівник Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України;

Олег Петренко – народний депутат України;

Юрій Юзич – головний експерт з питань реформування молодіжної політики громадської ініціативи “Реанімаційний пакет реформ”.

Литовська сторона:

Ейтвідас Бінгеліс – заступник Міністра соціального захисту та праці (голова Комітету);

Аста Андрійаускєне – начальник відділу з питань України і Молдови, Департаменту Політики Східного Сусідства, Міністерства закордонних справ;

Інгріда Куткєне – радник відділу міжнародних та європейських справ, Урядовий офіс Литовської Республіки;

Йозас Мельджукас – заступник директора Департаменту у справах молоді при Міністерстві соціального захисту та праці.