bgb
 
 

 

30 листопада після тривалої перерви  популярний український письменник Макс Кідрук відновлює в Черкасах цикл науково-популярних лекцій про Всесвіт. У рамках проекту «Quantum» він прочитає третю лекцію науково-популярної тематики «Таємниці чорних дір». Послухати автора можна будеу кінопалаці «Салют». Початок лекції о 18:30 год.

На лекції можна буде дізнатися про таке:

  • Звідки беруться чорні діри. Еволюція надмасивних зір. Зламане життя Чандрасекара.
  • Чи справді ми знаємо, що таке чорна діра.
  • Як можна побачити те, що за визначенням невидиме, – історія відкриття чорних дір.
  • Стівен Хокінг. Випаровування чорних дір.
  • Битва при чорній дірі.
  • Надмасивні чорні діри та їхня роль при формування галактик.

Суть ідеї проекту Quantum: популярно, легко й дохідливо, розказати все, що ми знаємо про сьогоднішній світ, — пояснив Макс. — Що таке Всесвіт? З чого він почався і чим закінчиться? Звідкіля ми знаємо, що йому 13,7 млрд. років? Врешті-решт, що таке саме життя?

«Quantum» передбачає 8 лекцій, на яких Макс Кідрук розповідатиме про явища та тіла, розміром від ядра атома до зірки-гіганта, про процеси, які відбуваються на відстані світлових років та в глибинах людського тіла й свідомості. Кожна лекція базуватиметься на наднових відкриттях науки, а для наочності буде підкріплюватися візуальним рядом слайдів.

Яскрава манера М. Кідрука подавати інформацію дозволить нові, надсучасні наукові теорії про Всесвіт зробити доступними аудиторїї від старшокласників до поважних директорів фірм.

Вхід на заплановані лекції є платним, квитки можна буде придбати завчасно за зниженою ціною (попередній продаж — 30 грн., у день заходу — 40 грн). Замовлення за тел. 093-733-96-61, 097-459-90-70.