bgb
 
 

5 листопада у Черкасах побуває новий літературний гість на запрошення МГО «Книжковий маестро». Андрій Любка представить черкаським поціновувачам якісної літератури свій роман «Карбід». Ініціатором всеукраїнського туру  на підтримку нового твору письменника і публіциста є команда Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ.Він відбудеться у рамках проекту «Мережа».  Презентація-дискусія відбудеться в Художньому музеї  (вул. Хрещатик, 259) о 18.00 год.

Як зазначає куратор «Мережі» Юлія ПЕЛЕПЧУК, «у межах проекту ми прагнемо об’єднати громадські організації та менеджерів культури з півночі, півдня, центру, заходу та сходу України для створення літературно-дискусійних платформ. Одним із перших кроків на шляху до реалізації цієї мети були презентації книги Сергія Жадана «Життя Марії» у 33 містах України, а на черзі – Андрій Любка та його «Карбід».

Тур пройде у два етапи. Протягом листопада письменник відвідає північ, південь, центр та схід України (в тому числі побуває у 5 прифронтових містах). У грудні Андрій Любка завітає на захід України. Загалом тур охопить близько 30 міст, в кожному з яких відбудеться два заходи: прес-конференція та літературно-дискусійний вечір.

За словами Андрія ЛЮБКИ, під час туру «можна відвідати міста, в яких ніколи не бував, переконатися, наприклад, чи існує насправді Херсон. Якщо ж говорити зовсім серйозно, – додає автор, – то чи не найважливішими будуть презентації у прифронтових містах. Ворог хоче вибити всіх із колії, перетворити життя українців на пекло, і культура - це скромний спосіб цьому ворогу протистояти. Жити звичним, нормальним життям, в якому люди ходять на роботу й у навчальні заклади, молоді мами прогулюються бульварами з дитячими візочками, а в місті час від часу відбуваються концерти чи літературні вечори. Собі на радість і ворогам на зло».    

«Мережа» – це проект, що охоплює всю територію України та має представників у 28 містах (серед них 20 – обласні центри), які займаються менеджментом літературно-дискусійних майданчиків на місцях. Протягом найближчого часу буде організувано ще кілька турів усіма містами мережі за участю письменників, з якими співпрацює MERIDIAN CZERNOWITZ, а це: Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Іздрик, Дмитро Лазуткін, Катерина Бабкіна.

Проект реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Інформаційні партнери: Громадське Культура, Громадське радіо, газета «День», «Газета по-українськи», журнал «Країна», Gazeta.ua

Партнери у м.Черкаси: «Вечірні Черкаси», «Рідна Черкащина», «Прочерк», «Вчасно», «Про все», «Вичерпно», ТРК «Рось», «Антенна», in.ck.ua.

Замовити квитки можна за телефонами: 093-73396-61 – Антоніна та 097-459-90-70 – Людмила!

Вартіть – 25 грн до заходу, 30 грн – у день заходу.
Кількість місць обмежена!

МГО «Книжковий маестро»