bgb
 
 

20 грудня 2015 року об 11:00 у Черкаському обласному художньому музеї (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 259, І поверх) відбудеться відкриття фотовиставки «Жінки та конфлікт в Україні».

Організаторами виставки є Фонд Народонаселення ООН в Україні та Український жіночий фонд у співпраці із Міністерством соціальної політики.
Ініціаторами проведення фотовиставки «Жінки і конфлікт в Україні» в Черкасах виступили Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації спільно з Черкаською обласною громадською організацією «Жіноча ініціатива».

Виставка вперше демонструвалася в Києві протягом грудня 2014 року. Протягом червня — грудня 2015 демонстрація виставки відбулася в Харкові, Вінниці, Сєвєродонецьку (Луганська обл.), Житомирі та в м. Маріуполь (Донецька обл.).

Близько 40 робіт, які були відібрані для виставки, розповідають історії українських жінок, які виконують різні ролі в надзвичайно нелегкий час для України. Метою фотовиставки є зміна стереотипних уявлень про другорядність жінки в процесі боротьби за гідність і свободу свого народу. Представлені роботи покликані відродити справедливість у відношенні до жінки та її ролей в контексті військових дій і суспільних перетворень.

Фотовиставка проводиться з 20.12.2015 по 10.01.2016.

Всі роботи розміщені для вільного перегляду. Запрошуємо всіх бажаючих!