bgb
 
 

МГО «Книжковий маестро», засновницею якої є викладач кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації ЧНУ ім. Б. Хмельницького Людмила Фіть, а до команди входять студенти та випускники вишу, запрошує на зустріч з Максом Кідруком. Письменник анонсував тур #100містНОІМ, а до черкас приїде 30 жовтня.

 

 

Де?

Черкаський Художній Музей

вул. Хрещатик, 259, Cherkasy, 18000

 

Коли?

30 жовтня 2017 р., 19:00-21:00

 

Повний розклад туру #100містНОІМ тут: goo.gl/kQZyB5.

Деталі:

МГО «Книжковий маестро»

Макс Кідрук

#100містНОІМ Черкаси

 

Буктрейлер до нового роману Кідрука "Не озирайся і мовчи".

Життя сім'ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку, і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи. Хлопець начитаний, розумний, але сором'язливий - ідеальний об'єкт для цькування. Щодень більше замикаючись у собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною із паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, які легко спростувати, проте зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ. 
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Буктрейлер до нового роману Кідрука «Не озирайся і мовчи»

Життя сім'ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку, і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи. Хлопець начитаний, розумний, але сором'язливий — ідеальний об'єкт для цькування. Щодень більше замикаючись у собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною із паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, які легко спростувати, проте зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ.