bgb
 
 

Запитати у ректора


Юрій

Невелике зауваження на сайті розкладу занять факультету право (081) документ тільки другого семестру 

Понеділок, 06 листопада 2023, 08:44
ЧНУ ім. Б. Хмельницького
Перевірили надану вами інформацію. За обома посиланнями розміщено розклад на 2023-2024 н.р.
Середа, 08 листопада 2023, 13:30
Олександр

Мої вітання 

Підскажіть будь ласка чі можу я дізнатись про успіх одного з учнів щоб не переживати Якщо так то як, дякую 

Субота, 04 листопада 2023, 17:27
ЧНУ ім. Б. Хмельницького
Так, Ви можете поцікавитися навчальними успіхами свого студента. Для цього потрібно звернутися безпосередньо у дирекцію за спеціальністю, за якою він(вона) навчається. Вам допоможуть сконтактувати з куратором, від якого можна отримати інформацію. 
 
 
Середа, 08 листопада 2023, 13:20
Бощенко Андрій

Я хочу запитати чи є можливість перейти до вашого університету с іншого (навчаюсь в КрНУ імені Остроградського).

Якщо є можливість,не втрачаючи бюджетного місця.

Студент,1 семестру, бакалавр,поступив в цьому році, спеціальність Автоматизація, комп'ютерно- інтегровані технології,та робототехніка

Бюджет 

Середа, 01 листопада 2023, 10:40
ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Переведення можливе, але після 1 курсу. На жаль, бюджетне місце втрачається

Четвер, 02 листопада 2023, 13:49
An

Доброго дня я студентка 2 курсу нні природничих і аграрних наук але на наступний рік хочу вступити ще на одну спеціальність не споріднену . Практична психологія заочна форма навчання . Чи потрібно здавати Нмт на контракт чи буде достатньо мотиваційгого листа ? Чи є варіанти вступу основані 1 курс +академрізниця за спеціальність? І потрапити на 2 курс ?

Вівторок, 31 жовтня 2023, 10:55
ЧНУ ім. Б. Хмельницького
Після завершення 2 курсу ви зможете вступити на 2 курс спеціальності "Психологія". Основою вступу може бути мотиваційний лист. Але важливо, щоб у вас були складені НМТ (2021, 20222023, чи 2024 років - на вибір).
Після зарахування Ви складатимете академрізницю з тих дисциплін, які на "Психології" вивчалися на 1 курсі. 
Четвер, 02 листопада 2023, 12:20
Сніжана

Доброго дня, якщо не відпускають на сесію з роботи (працюю не по спеціальності), то чи можна написати заяву щоб бути на сесії в дистанцій формі?

Четвер, 19 жовтня 2023, 10:16
ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Ви можете звернутися із заявою у дирекцію (чи деканат) за вашою спеціальністю, і Вам створять можливість здобувати освіту у індивідуальному порядку.

Понеділок, 23 жовтня 2023, 10:44
Ростислав

Доброго дня мене звати Ростислав, я студент факультету Образотворче мистецтво, Ос Бакалавр 014,12; у мене питання: я написав заяву про щомісячну оплату, заплатив але куди дівать ці чеки, мені прийшло смс про борг по оплаті за навчання, які потрібно терміново доплатити? Хоча вересень,жовтень давно оплачений і є чеки

Вівторок, 03 жовтня 2023, 13:23
ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Порівнюються різні освітні програми з відповідно різним набором освітніх компонентів (дисциплін), викладання яких забезпечується різною кількістю годин. Це - різні випускаючі кафедри.
Крім того, німецька мова в ННІ іноземних мов вивчається з "0", відповідно і кількість годин на викладання фахових дисциплін є більшою.

Середа, 04 жовтня 2023, 14:18
Оксана

Доброго дня.

Будь ласка, пiдкажить, чому у груп "Нiмецька- англiйська  . на 3 курсi э предмет "Грамматика нiмецькoi мови", а у групп " Англiйська-нiмецька" нема у такiй кiлькостi " Грамматики англiйськоi мови" .

Англ. группам цей предмет викладався тiльки на першому курсi. Цього замало.

Можливо нема викладача, або часи на англ грамматику будуть доданi у наступному роцi?

Вівторок, 03 жовтня 2023, 11:40
Ростислав

Доброго дня. Чи можливо поновитися до ЧНУ, якшо був відрахований з третього курсу 123 спеціальності, ФІОТ КПІ. Якщо можна, то до якого терміну, та що для цього потрібно?

П'ятниця, 08 вересня 2023, 14:16
ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Усі процедури поновлення/переведення відбуваються у міжсесійний період, під час канікул. Тому поновитися ви зможете аж у січні, після завершенню першого семестру. Потрібно звернутися у деканат факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управялючих систем ЧНУ

(Декан: Борис Олегович Онищенко

Адреса: б-р Т. Шевченка, 79, НК № 3, каб. 273

Телефон: (0472) 33-07-59

Офіційний сайт: fotius.cdu.edu.ua

Електронна пошта: fotius24@gmail.com)

Середа, 13 вересня 2023, 10:03
Владислав

Я навчаюсь на факультеті Обчислювальної Техніки, Інтелектуальних та Управляючих Систем. 2 день навчання минув, мені до цих пір не надав ніхто інформацію про навчання, окрім загальноопублікованого розкладу на перші два тижня. На жаль, я поки що знаходжуся закордоном і немаю змоги навчатися очно. В приймальній комісії мене запевнили, що ніяких проблем з навчанням не буде виникати, тому що кожен студент має право на навчання... Проте, як я спотсерігаю до таких як я зневага та неповага, як до особистості. Будь-ласка, підскажіть як все-таки можна зв'ятися з групою чи куратором, щоб я нарешті змівг бути присутнім? Тому що до куратора я вже звертався, а мене ігнорують) Дякую за розуміння та очікую вашої відповіді!

Вівторок, 05 вересня 2023, 09:53
ЧНУ ім. Б. Хмельницького
Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та нормативних документів університету, навчання проводиться у очному форматі, тобто в аудиторіях. Однак, зважаючи на звернення вступників та  студентів, ми зберігаємо можливість здобувати освіту і тим, хто перебуває за кордоном. Але у дистанційному форматі. Як це відбуватиметься: викладачі створили клас-руми, приєднали до них студентів за списками, які надала дирекція. Після проведення заняття в аудиторії, викладач розмістить лекційний матеріал у клас-румі, і студент, який не був присутній на лекції, зможе самостійно її опрацювати. Завдання для виконання, література для самопідготовки та інші методичні матеріали також будуть поступово розміщуватися у клас-румі.
Про специфіку навчання у закладі вищої освіти (на відміну від школи) директори та декани розповідали вступникам на зборах першокурсників, які проводилися після видання наказу про зарахування. Ви, очевидно, не були присутні, тому цю інформацію пропустили. 
ваше звернення ми перешлемо у деканат ФОТІУС, і тьютор групи сконтактує з вами.
Середа, 06 вересня 2023, 17:00
Тетяна

Добрий день! Хотілося б дізнатися, чому освітня програма "Дошкільна освіта та дефектологія" магістратура не акредитована? Я вже зарахована на цю спеціалізацію, але побачила в електоронному кабінеті, що не має акредитації. Чи буде диплом по закінченню навчання? Чи марно витратила час та гроші на вступ?

Середа, 30 серпня 2023, 22:28
ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Доброго дня! Ця освітня програма ще не акредитована, тому що вона нова, нещодавно започаткована. Процедура акредитації буде проведена до першого випуску студентів, які навчаються за цією ОП.

Понеділок, 04 вересня 2023, 09:42