bgb
 
 

Відповідно до рішення галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності, у зв'язку з уведенням карантину на території України, зокрема у всіх закладах навчання, терміном на 3 тижні з 12 березня до 3 квітня 2020 року, підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності переноситься на 23 квітня 2020 року.
Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей і спеціальностей, рецензії до робіт, рейтинговий список учасників та автори, яких запрошено до участі у конференції, будуть опубліковані на сайті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 9 квітня 2020 року.

Запрошуємо до участі у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Інтелектуальна власність», який відбудеться у березні 2020 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Для організації конкурсу створена галузева конкурсна комісія. До її складу увійшли академіки, доктори юридичних наук, заслужені діячі науки і техніки України, представники закладів вищої освіти України. Серед членів комісії — доктор юридичних наук, професор, директор науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України Олена Орлюк.

Очолив конкурсну комісію проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Черкаського національного, професор Сергій Корновенко.

Вимоги до оформлення робіт та іншу додаткову інформацію ви можете дізнатися у прикріплених файлах:

Додаток 1. Відомості про автора

Додаток 2. Згода на обробку персональних даних

Додаток 3. Заява на перевірку на плагіат

ВИМОГИ ДО РОБОТИ