bgb
 
 

Запрошуємо студентів взяти участь у IV Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».

Мета конкурсу розвиток і посилення підприємницького духу студентської молоді, заохочення студентів до отримання навичок бізнес-моделювання, а також перевірка бізнес-ідей на реалістичність.

Для участі в Конкурсі запрошуються команди-учасники у складі 1-3 особи (не більше 3 команд від ЗВО).

Порядок проведення  Конкурсу та вимоги до проєктів визначені у Положенні  про проведення конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»

І етап: 20 вересня  25 жовтня 2021 року. Учасники подають заявку на участь, опис бізнес-проєкту (текстову частину) та презентацію бізнес-проєкту в Microsoft PowerPoint на електронну адресу Конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Заявка учасника оформлюється за зразком (додаток 1).

Учасник, направляючи заявку, тим самим підтверджує, що наведені в бізнес-проєкті відомості не містять комерційної та іншої таємниці і є власною розробкою, а також дає свою згоду на надання інформації про бізнес-проєкт третім особам (у тому числі шляхом розміщення фрагментів робіт на інтернет-сторінках, в інформаційних виданнях, а також шляхом публікації робіт з обов'язковим зазначенням автора або авторського колективу).

II етап:  25 жовтня — 15 листопада 2021 року. Розгляд та експертиза проєктів.

Оголошення результатів І етапу відбудеться 17 листопада 2021 року на офіційному сайті КНТЕУ.

III етап:  26 листопада 2021 року. Фінал конкурсу буде проведено у змішаному форматі (онлайн та офлайн). Оцінка бізнес-проєктів конкурсною комісією (журі) на підставі публічного захисту під час проведення фіналу Конкурсу.

Вимоги до бізнес-проєктів

1. Основне завдання бізнес-проєкту:

Продемонструвати інноваційність бізнес-ідеї, потенціал її комерціалізації і здатність задовольняти потреби споживача.

2. Вимоги до оформлення бізнес-проєкту:

  • Титульний аркуш повинен містити наступну інформацію: назва проєкту; ПІБ кожного учасника (повністю), із зазначенням назви ЗВО, курсу, факультету, спеціальності, спеціалізації; ПІБ наукового керівника (повністю), посада, науковий ступінь.
  • Текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве  30 мм, праве  10 мм, верхнє і нижнє  по 20 мм.
  • Загальний обсяг бізнес-плану повинен становити не більше 30 сторінок з усіма посиланнями і додатками. Проєкти, що містять більш як 30 сторінок, до розгляду не допускаються.
  • Мова проєкту: українська або англійська.
  • Формат документа: Word або Adobe PDF.

3. Вимоги до змісту:

Бізнес-проєкт повинен містити наступні елементи: короткий опис проєкту, опис продукту/послуги, аналіз ринку, план продажів і маркетинговий план, аналіз конкурентів, опис управлінської команди, фінансовий та інвестиційний план. Бізнес-проєкт повинен містити достатньо інформації для переконливої презентації ідеї. Таблиці, рисунки та інші графічні зображення оформлюються окремим додатком.

4. Вимоги до презентації:

Під час підготовки до презентації на 5 хвилин у форматі «Elevator pitch» рекомендується висвітлити такі аспекти: суть пропозиції, на вирішення якої проблеми спрямована бізнес-ідея, бізнес-модель проєкту, можливості ринку, конкурентні переваги, фінансовий прогноз, команда.

5. Основні критерії оцінки:

  • бізнес-план відповідає встановленим вимогам;
  • бізнес-ідея, яку команда розвиває у своєму бізнес-проєкті, демонструє інноваційність, здатність задовольняти потреби клієнта і володіє потенціалом комерціалізації (для комерційних проєктів);
  • представлений бізнес-проєкт є цілісним, запропоновані висновки повністю обґрунтовані;
  • використаний статистичний і фактологічний матеріал актуальний і повністю покриває потреби в інформації;
  • проведені фінансові розрахунки є коректними.

Переможцями стануть команди, які добре розуміють ринок, на який вони хочуть вийти зі своїм проєктом та наводять достатньо доказів під час обґрунтування потенційного успіху майбутнього бізнесу і дійсно вірять у свій проєкт.

Після отримання повідомлення команда-фіналіст має підтвердити участь у фіналі на електронну адресу Конкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Побажання оргкомітету Конкурсу: вказати контактну особу від Вашого закладу освіти та телефони для співпраці.

Довідки за тел.: 

(067) 252-14-40  Ганечко Ірина Григорівна к.е.н., доцент, доцент кафедри економіки та фінансів підприємства                                                                

(096) 804-01-15  Пурденко Олена Анатоліївна, к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів підприємства

(044) 531-49-73  Лісова Людмила Петрівна, відділ організації наукової роботи студентів та викладачів.