ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 31 72 82

08.12
2021

Очільник краєзнавства Черкащини подарував бібліотеці краєзнавчі видання

Голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Мельниченко є не лише активним користувачем наукової бібліотеки університету, але й її щедрим дарувальником.

Детальніше...
08.12
2021

Практична робота студентів — у центрі уваги  ЧНУ

Добре відомо, що основою ефективного навчання студентів — майбутніх фізиків, хіміків, біологів — є поєднання лекцій із реальною роботою в лабораторіях.

Детальніше...
08.12
2021

Готуємося до сесії: як отримати «відмінно» у Бориса Онищенка

Сесія у розпалі, нервова система студентів – «на межі», а викладачі продовжують незворушно гнути свою лінію, вимагаючи від них якісних знань і виконання навчальних програм.

Детальніше...
08.12
2021

Доцентка Валентина Литвин — авторка нової монографії

Нову монографію «Гібридні функціональні металовмісні нанокомпозити на основі гумінових речовин» видали науковці ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Працю створили у межах науково-дослідної роботи, що виконується колективом кафедри хімії та наноматеріалознавства «Нанокомпозити перехідних металів на основі синтетичних гумінових речовин із функціональними оптичними, магнітними та посиленими терапевтичними властивостями» та реалізується під керівництвом доцента кафедри хімії та наноматеріалознавства Валентини Литвин.

Детальніше...
07.12
2021

Готуємося до сесії: як отримати «відмінно» у Лариси Пашіс

Сесія у розпалі, нервова система студентів – на межі зриву, а викладачі продовжують незворушно гнути свою лінію, вимагаючи від них якісних знань і виконання навчальних програм.

Детальніше...
07.12
2021

Студенти й викладачі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії стали донорами плазми

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького стартував благодійний марафон до Дня святого Миколая. У межах марафону студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії на чолі з заступником директора Мариною Захарченко здали плазму у центрі здачі крові «Biopharma Plasma Черкаси». А свої виплати за донації плазми вони пожертвували в благодійний фонд на ліки для дітей, хворих на ВІЛ та СНІД.

Детальніше...
07.12
2021

Виставку «Ми проти насильства» підготували викладачі й студенти ЧНУ

«Зупинімо насильство разом!» — гасло, яке закликає кожного бути небайдужим до всіх проявів насильства. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького щорічно долучається до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», яка має на меті привернути увагу до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Детальніше...
07.12
2021

Готуємося до сесії: як отримати «відмінно» у Ганни Данильчук

Сесія уже незабаром, і паніка серед студентів повільно, але впевнено наростає. Одні вже починають вмикати нагадування на опівніч, щоб викрикувати «Шара прийди!», другі — активніше ставлять лайки на сторінках викладачів у соцмережах, треті — спокійно (читати «тривожно») собі готуються до екзаменів.

Детальніше...
06.12
2021

Студентка ЧНУ Юліана Соколенко: «Ніколи не сумнівайтеся в собі!»

Студентка 4 курсу ОП «Біологія» ННІ природничих  та аграрних наук Юліана Соколенко нещодавно повернулася з США, де перебувала за глобальною програмою студентських обмінів. Як саме пройшло навчання дівчини за кордоном, про адаптацію до нових умов і тонкощів проходження конкурсу, Юліана розповіла в інтерв'ю.

Детальніше...
 
 

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року завершується 5 березня.

У Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького працює пункт реєстрації для участі у ЗНО 2021 року.

Адреса пункту реєстрації: м. Черкаси, б-р. Шевченка, 79 (навчальний корпус № 3), каб. № 137.

Час роботи пункту: 13:00 – 17:00 (крім вихідних та святкових днів), тел. 31-72-93 або 067-47-34-847.

Детальніше про процедуру реєстрації та перелік документів можна дізнатися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО).

Докладніше про особливості та перебіг ЗНО 2021 року читайте на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.

Приймальна комісія ЧНУ