bgb

8 червня поточного року відбулася онлайн зустріч партнерів проєкту, на якій вони обговорили проміжні результати роботи та визначили завдання на найближче майбутнє.

У зустрічі, модерованій менеджером проєкту Олександрою Головко, взяли участь представники європейських університетів-партнерів Сьюзан Гартон та Елізабет Віландер (Астонський університет, Великобританія), Крістіан Клаукс (Університет Тарту, Естонія), Ганс Вернер-Гунеке (Гейдельберзький університет, Німеччина). Від Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у зустрічі брали участь Юлія Шуба, Світлана Жаботинська, Вікторія Токарчук, Світлана Лєвочкіна, Віталіна Білецька.

Учасники, відповідальні за певні напрями роботи в межах проєкту, доповіли про виконану роботу. Обговорення відбувалося як у загальній групі, так і у мікрогрупах, де учасники мали можливість детально ознайомитись із доповідями керівників різних напрямів. ЧНУ імені Б. Хмельницького є одним із трьох університетів України, який із наступного навчального року здійснюватиме пілотування нових навчальних курсів, розроблених у рамках проєкту, за новими навчальними планами та оновленими освітньо-професійними програмами.

Наприкінці зустрічі обговорювали плани на найближчу осінь, зокрема, можливість проведення загальної конференції для всіх учасників восени в Університеті Тарту (Естонія), організацію контролю якості навчання за нововведеними курсами.

Незважаючи на пандемію та необхідність підлаштовуватися до нових умов роботи, вдалося досягти чимало позитивних результатів.