bgb

Командна робота — запорука успіху! У цьому вкотре переконалися учасники проєкту, які майже два місяці (квітень-травень 2021 р.) спільно працюють над розробкою програм з академічного письма у рамках міжнародного проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd.

Модератором вебінарів є Крістіна Каллас, науковий співробітник Нарвського колледжу (Університет Тарту). Учасники проєкту працюють у трьох командах, які розробляють програми з академічного письма для трьох освітніх рівнів — бакалавра (Academic Writing Essentials), магістра (Academic Writing) та доктора наук (Research Skills and Academic Writing). Від Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького до розробки дисциплін долучилися Вікторія Токарчук (курс академічного письма для бакалаврів) та Юлія Шуба (курс академічного письма для магістрів).

Щотижневі зустрічі в Zoom дають можливість крок за кроком обговорювати питання, які стосуються цілей і змісту майбутніх курсів з академічного письма. Наразі робота з укладання програм дисциплін знаходиться на завершальному етапі.

Нові курси, безперечно, навчать студентів писати різноманітні академічні тексти англійською мовою, а також втілювати й поширювати свої найсміливіші задуми під час здійснення й опису своїх наукових досліджень.