bgb

12 березня 2021 року минув рівно рік від початку дистанційного навчання в Україні, запровадженого в умовах карантинних обмежень, спричинених небезпекою захворювання на Covid-19.

За цей рік ставлення викладачів і студентів до дистанційного навчання змінилося кардинально: від його сприйняття як чогось неприродного й тимчасового до його розуміння як форми організації навчального процесу, що надовго, а, можливо, й назавжди інтегрувалася в освітню систему.

Для обміну цінним досвідом з організації онлайн занять, а також ідеями стосовно оптимізації навчання в дистанційному форматі зустрілися учасники міжнародного проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd. Модератор вебінару Крістіна Каллас, яка представляла Університет Тарту (Естонія), розповіла про особливості дистанційного навчання й оцінювання його результатів у своєму навчальному закладі.

В обговоренні питань вебінару взяла активну участь професорка ЧНУ Світлана Жаботинська. Учасники зустрічі мали чудову можливість порівняти способи організації онлайн занять у різних навчальних закладах України та за її межами та залишили зустріч, озброєні новими знаннями.