bgb

У другій половині травня у межах міжнародного проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd розпочалася робота зі створення електронного курсу для вчителів українських закладів середньої та вищої освіти «Методологія інтегрованого навчання предмету і мови (CLIL)», що буде розміщений у відкритому доступі на онлайн-платформах університетів-партнерів.

Такий курс надасть можливість учителям отримати актуальну інформацію та методичні розробки з CLIL-методології, які вони зможуть застосовувати в українських школах.

Викладачі Астонського університету (Великобританія), Гейдельберзького університету (Німеччина) та Університету Тарту (Естонія) інструктують українських колег з університетів-партнерів проєкту щодо структури та змісту курсу. Для оптимізації робочого процесу учасників проєкту розподілено на декілька груп, кожна з яких має тему, завдання та отримує консультації викладача європейського університету.

Команду Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на вебінарах представляють Світлана Лєвочкіна та Леся Овсієнко. Щотижневі онлайн зустрічі в Zoom рухають процес розробки курсу до поставленої мети. Роботу планується завершити до середини червня.