12-14 лютого 2020 року в Запорізькому національному університеті розпочався проект MultiEd «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції України» програми Erasmus+ KA2 – Розвиток потенціалу вищої освіти (610427-EPP-1-2019-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP).

Черкаський національний університет є одним із партнерів разом із грантхолдером Тартуським університетом (Естонія), Астонським університетом (Велика Британія), Гейдельберзьким педагогічним інститутом (Німеччина) та 9 українськими університетами та організаціями.

Навчально-науковий інститут іноземних мов був представлений делегацією у складі доктора філологічних наук, професора Світлани Жаботинської, директора ННІІМ, кандидата філологічних наук, доцента Людмили Швидкої та кандидата філологічних наук, доцента Олени Радченко.

Попереду – багато творчої та клопіткої роботи, створення нових навчальних курсів, яких вимагає сьогодення, осучаснення вже існуючих курсів у співпраці з європейськими та українськими партнерами задля найкращої підготовки студентів!!!

#MultiEd #Erasmus #EducationMultiEd #CherkasyNational