bgb
 
 

 

 

Декан: кандидат технічних наук, доцент

Володимир Іванович Салапатов

Адреса: б-р Шевченка, 79, НК № 3

Телефон: (0472) 45-04-75

Офіційний сайт: www.fotius.cdu.edu.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

Матеріальна база: шість комп’ютерних класів (понад 85 комп’ютерів), дві великих лекційних аудиторії, чотири аудиторії для семінарських та практичних занять, два мультимедійних проектори, інтерактивна дошка SmartDesk, комп’ютерна мережа з доступом до Internet.

Факультет утворено 24 грудня 2001 року з акредитованою спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем». Вже у 2002 році проліцензовано нові спеціальності: «Інформаційні управляючі системи та технології», «Інтелектуальні системи прийняття рішень» та «Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг».

Спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»

Перспективи працевлаштування: системний програміст, прикладний програміст, web-розробник, адміністратор комп'ютерних систем, адміністратор баз даних, аналітик комп'ютерних систем, фахівець з розробки мобільних додатків, адміністратор комп'ютерних мереж, програміст-дослідник та інші.

Бакалавр (денна (85 місць) і заочна (20 місць) форми навчання), тривалість навчання — 4 роки.

Кваліфікація: Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення. Програміст системний.

Спеціаліст (денна (75 місць) і заочна (20 місць) форми навчання), тривалість навчання — 1 рік.

Кваліфікація: Інженер-програміст.

Магістр (денна (10 місць) форма навчання), тривалість навчання — 1,5 роки.

Кваліфікація: Аналітик комп'ютерних систем. Адміністратор систем.

Тематика навчання: мови програмування та ефективні алгоритми, операційні системи, системне програмне забезпечення, web-розробка та web-дизайн, системи управління базами даних, сучасні методи та засоби розробки програм, багатопроцесорні комплекси та кластерні обчислення, тестування та супровід програм, проектування та розробку трансляторів, робота у команді програмістів, англійська мова та професійні комунікації, крос-платформне програмування.

Спеціальність «Системний аналіз»

Перспективи працевлаштування: прикладний програміст, системний аналітик, аналітик комп'ютерних систем, розробник корпоративних інформаційних систем, бізнес-аналітик, системний інтегратор, інженер-програміст.

Бакалавр (денна (50 місць) і заочна (25 місць) форми навчання), тривалість навчання — 4 роки.

Кваліфікація: Фахівець з системного аналізу.

Спеціаліст (денна (25 місць) форма навчання), тривалість навчання — 1 рік.

Кваліфікація: Інженер-програміст.

Магістр (денна (10 місць) форма навчання), тривалість навчання — 1,5 роки.

Кваліфікація: Магістр систем і методів прийняття рішень. Системний аналітик.

Тематика навчання: мови програмування та ефективні алгоритми, генетичні алгоритми, нейронні мережі, системний аналіз, моделювання складних систем, методи багатовимірної обробки даних, проектування баз даних та знань, методи прийняття рішень, web-технології, методи штучного інтелекту, теорія управління складними системами, англійська мова та професійні комунікації.

Спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»

Перспективи працевлаштування: прикладний програміст, адміністратор баз даних, web-розробник, фахівець з розробки мобільних додатків, фахівець з інформаційних технологій у медицині, аналітик з еколого-економічного моніторингу, адміністратор систем, розробник та дослідник інформаційних систем.

Бакалавр (денна (100 місць) і заочна (50 місць) форми навчання), тривалість навчання — 4 роки.

Кваліфікація: Фахівець з інформаційних технологій.

Спеціаліст (денна (65 місць) і заочна (50 місць) форми навчання), тривалість навчання — 1 рік.

Кваліфікація: Інженер-програміст.

Магістр (денна (10 місць) форма навчання), тривалість навчання — 1,5 роки.

Кваліфікація: Аналітик комп'ютерних систем.

Тематика навчання: мови програмування та ефективні алгоритми, web-розробка та web-дизайн, організація баз даних і знань, сучасні методи та засоби розробки і тестування програм, спеціалізовані експертні системи, проектування інформаційних систем в медицині, економіці, екології та інших галузях, нейронні мережі, генетичні алгоритми, технічні засоби медичної діагностики, комп'ютерні мережі, управління ІТ-проектами, англійська мова та професійні комунікації, технології та методи моніторингу в економіці, методи моделювання та прогнозування.