В квітні доступні більше десятка конкурсів для літераторів-початківців та досвідчених майстрів слова, як прозаїків, так і поетів та сценаристів, а також для фільммейкерів, фотографів та архітекторів — можливості проявити свій талант, позмагатися з достойними суперниками та виграти цінні призи. Молодим лідерам буде цікаво взяти участь в актуальних тренінгах та проектах. Цього місяця цікаві можливості для себе знайдуть як творчі особистості, так і аналітики та прагматики.

Детальніше...

Результат пошуку зображень за запитом "відео"Представництво ЄС оголошує прийом відеоробіт для конкурсу в рамках щорічного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України». Найкращі відео ролики будуть відзначені спеціальними призами та дипломами від Представництва ЄС в Україні. Дедлайн — 23 травня 2017 р.

Детальніше...

Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголошують конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2017-2018 рр. Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. Дедлайн — 24 квітня 2017 року.

Детальніше...

Оголошено конкурс студентських есе «Багато мов — один світ» 2017, організаторами якого є мережа Центрів вивчення англійської мови ELS (ELS Educational Services, Inc.) спільно з Організацією Об'єднаних Націй. Дедлайн — 16 березня 2017 р.

Детальніше...

Українська молодь, молодіжні організації та працівники, які опікуються питаннями молоді, мають змогу отримати фінансування на реалізацію своїх проектів у рамках програми ЄС «Молодіжне вікно Східного партнерства» (Eastern Partnership Youth Window). Дедлайн — 8 березня 2017 р.

Детальніше...

«Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера» 18-28 квітня 2017 р.
Сертифікат на 108 годин. Подача заявок до 5-го лютого.

Шановні викладачі та аспіранти!

Запрошуємо бажаючих долучитися до групи,

яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Парижу

в Міжнародний університет Шиллера (кампус в Парижі)

http://paris.schiller.edu/

 

Програма стажування

Вкладення:
Скачати цей файл (Документ Microsoft Word.doc)Форма заявки[ ]38 Кб
Детальніше...

Навчальний фонд Палати депутатів Берліна пропонує стипендіальну програму підтримки випускників і молодих вчених всіх дисциплін з держав колишнього Радянського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Великобританії та Франції.

Фонд виділяє 15 стипендій на 2017-2018 н.р. Розмір стипендії, розрахованої на 10 місяців, становить 1100 євро на місяць для випускників та аспірантів, і 1630 євро на місяць для кандидатів наук. Складовою частиною  стипендії є платa за квартиру в міжнародному дослідницькому центрі Берліна.

Кінцевий термін подачі заяв: 15 грудня 2016 року
Дaти програми: з 1 жовтня 2017 року по 31 липня 2018 року
http://www.parlament-berlin.de/de/Das-Parlament/Studienstiftung

 

 

 

 

 

Якщо хтось все ще вважає, що поїхати за кордон майже задарма, вчитися там чи знайти бажану роботу неможливо, – ви просто ліниві. Ми живемо в той час, коли можливості валяються просто під ногами, але ж звісно потрібно трішки напружитись, щоб їх підняти.
Спеціально для тих, хто “наполегливо” шукає таких можливостей для подорожей, навчання чи роботи в Україні або ж за кордоном – підбірка сайтів, на яких можна знайти гранти, конкурси, стажування, міжнародні проекти та літні школи.

Детальніше...