Навчальний фонд Палати депутатів Берліна пропонує стипендіальну програму підтримки випускників і молодих вчених всіх дисциплін з держав колишнього Радянського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Великобританії та Франції.

Фонд виділяє 15 стипендій на 2017-2018 н.р. Розмір стипендії, розрахованої на 10 місяців, становить 1100 євро на місяць для випускників та аспірантів, і 1630 євро на місяць для кандидатів наук. Складовою частиною  стипендії є платa за квартиру в міжнародному дослідницькому центрі Берліна.

Кінцевий термін подачі заяв: 15 грудня 2016 року
Дaти програми: з 1 жовтня 2017 року по 31 липня 2018 року
http://www.parlament-berlin.de/de/Das-Parlament/Studienstiftung

 

 

 

 

 

Якщо хтось все ще вважає, що поїхати за кордон майже задарма, вчитися там чи знайти бажану роботу неможливо, – ви просто ліниві. Ми живемо в той час, коли можливості валяються просто під ногами, але ж звісно потрібно трішки напружитись, щоб їх підняти.
Спеціально для тих, хто “наполегливо” шукає таких можливостей для подорожей, навчання чи роботи в Україні або ж за кордоном – підбірка сайтів, на яких можна знайти гранти, конкурси, стажування, міжнародні проекти та літні школи.

Детальніше...

Запрошуємо Вас взяти участь в Програмі «ЗИМА НА ГІРСЬКОЛИЖНИХ КУРОРТАХ БОЛГАРІЇ: подорожуй і заробляй».

Зустрічаємо Зимову програму — 2017 р.

У вкладеному файлі — докладний опис Програми.

Вкладення:
Скачати цей файл (Анкета.doc)Анкета[ ]63 Кб
Детальніше...

Якщо ви зацікавлені у навчанні в Сполучених Штатах в якості студента за обміном, завітайте до сайту Бюро з питань освіти і культури Державного Департаменту США та оберіть програму обміну, яка відповідає вашим інтересам і цілям. Українські громадяни можуть взяти участь в 14 різних програмах. Серед них: Програма імені Фулбрайта, Програма обміну майбутніх лідерів, Євразійська програма обміну для студентів-бакалаврів ВНЗ України та багато інших. Не зволікайте!

Детальніше...

Університет Уорвіка (The University of Warwick) пропонує стипендії для іноземних студентів незалежно від громадянства. У 2016/2017 навчальному році планується надати 25 стипендій, кожна з яких виплачуватиметься протягом усієї програми – трьох з половиною років. Апліканти мають до жовтня 2016 року вступити на обрану програму до університету Уорвіка.

Детальніше...

Університет Лейдена (Leiden University) виділяє кошти на підтримку іноземних студентів, зацікавлених у навчанні на магістерських програмах. Перш ніж подавати документи на стипендію, аплікант має подати заявку на навчання в Лейденському університеті та прикріпити до неї мотиваційний лист, який засвідчуватиме бажання отримати стипендію.

Детальніше...

Центр міжнародної мобільності CIMO запрошує іноземних аспірантів та молодих дослідників до участі в грантовій програмі. Програма розрахована на академічне перебування у фінських наукових установах – від 3 до 12 місяців.

Детальніше...

Іноземні студенти запрошуються до участі в конкурсі на отримання стипендій для навчання на програмах магістратури.

Спеціальності: всі спеціальності, крім таких – Master of Medicine, Master of Arts in Sciences and Practices of Education, Master of Law from the Universities of Zurich and Lausanne, Master of Law in Criminal Sciences, judiciary mention and All the MAS (3rd cycle programmes)

Детальніше...

Уряд Словаччини виділяє стипендії для підвищення мобільності студентів, науковців, митців. Тривалість стипендії залежить від програми:

  • студенти-магістри – 1-2 семестри;
  • аспіранти – 1-12 місяців;
  • науковці та митці – 1 – 12 місяців.
Детальніше...

Компанія Volkswagen підтримує молодих науковців зі всіх спеціальностей та виділяє гранти на проведення досліджень в Німеччині.

Спеціальності: всі спеціальності.

Рівень: проведення досліджень.

Розмір гранту: покриття витрат на проживання і дослідження.

Критерії відбору кандидатів:

Детальніше...

Щороку іноземні апілканти мають можливість подати документи на отримання однієї з найпрестижніших стипендій Великобританії – “Chevening”. Програмою передбачено навчання на магістерській програмі протягом одного року.

Спеціальності: всі спеціальності.

Рівень: магістратура.

Розмір гранту:

Детальніше...

Місія програми «Schwarzman Scholars» — виховати покоління майбутніх світових лідерів. Програма передбачає навчання навчання на магістратурі протягом одного року в університеті Циньхуа в Китаї.

Спеціальності: публічне адміністрування, міжнародні відносини, економіка та бізнес.

Рівень: магістратура.

Розмір гранту: покриття витрат на навчання, проживання і харчування, тревел-грант, кошти на купівлю підручників та ноутбука (за потреби), освітня подорож країною, персональна стипендія у розмірі $3,500

Детальніше...