2Для чого?

Можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом за проектами з міжнародної кредитної мобільності. Студенти-учасники кредитної мобільності Еразмус+ обов'язково повертаються в Україну і отримують диплом українського закладу вищої освіти, а у Додатку до диплома будуть вказані курси, які вони вивчали у Європі.

За результатами конкурсів 2015-2019 рр. напряму Міжнародна кредитна мобільність (КА107) 33 Національні агентства Еразмус+ країн-членів Програми ЄС Еразмус+ підтримали 1901 проєктів на організацію міжнародної академічної мобільності у співпраці з понад 190** українськими закладами вищої освіти у співпраці з ЄС. Загальна сума коштів грантів на проєкти мобільності з Україною сягає 42 100 599 євро. 9 056 українських студенти (бакалаврів, магістрів, аспірантів) їдуть на навчання, а працівники будуть викладати та підвищувати кваліфікацію в Європі на основі Міжінституційних угод, які організують європейські університети спільно з ЗВО України. Відповідно, 3 995 стипендіатів з Європи відвідають Україну для навчання/ викладання. Таким чином, 13 051 студентів і працівників закладів вищої освіти України і Європи візьмуть участь у взаємному міжуніверситетському обміні. По закінченню програми обміну студенти і працівники повертаються до своїх закладів в Україну та отримують український диплом.

1

ЧНУ ім. Богдана Хмельницького виграв грант за програмою академічної мобільності Еразмус+ (КА107: ІСМ) з Університетом Вальядолід (Іспанія) (999862809 Universidad De Valladolid, Spain) Ініціатор та координатор проекту — доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Н. П. Сливка. За умовами гранту студенти та викладачі ННІ іноземних мов матимуть змогу пройти навчання (термін — 5 місяців) та короткострокове стажування (5+2 дні) в іспанському університеті Вальядолід.


Шановні студенти та колеги!

Відкрито конкурс заявок в межах Міжнародного проекту з кредитної мобільності з університетом Вальядоліда (Erasmus + KA107- 61356) 2019-2022.

Детальна інформація про конкурс в брошурі:CALL_INCOMING_2021_EN

Сайт Університету Вальядоліда: http://www.uva.es/export/sites/uva/

Кінцевий термін подачі заявок – 15 березня 2020 (12:00 (півдня) іспанського часу.

Період участі: 2020-2021 навчальний рік.

Згідно правил проекту, відбір учасників проходить у два етапи:

  1. Перевірка документів учасників для допущення до конкурсу.(ЧНУ)
  2. Оцінка документів та винесення рішення про отримання гранту. (Вальядолід)

Студентів, що бажають, взяти участь у конкурсі, просимо звернутися до директора ННІ іноземних мов Швидкої Л.В. та координатора проекту: Сливки Н.П.