Контактна інформація «Національного Еразмус+ офісу в Україні»:

Вул. Бастіонна, буд. 9, пов. 8, Київ, 01014, Україна

+38 (044) 286 66 68

+38 (044) 332 26 45

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

erasmusplus_ua 


Erasmus+ — це програма обмінів студентів, викладачів та науковців, яка надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь в програмі. Erasmus+ існуватиме з 2014 по 2020 рік. До складу програми увійшли Erasmus, Erasmus Mundus, Tempus, Youth in Action та інші. Erasmus+ охоплює не лише академічну сферу, а й усі сектори культури: освіту, підготовку та молодіжну політику, спорт.

У рамках Еразмус+ діють декілька ключових напрямів, зокрема:

 • Програма імені Жана Моне — це одна з освітніх програм Європейського Союзу, мета якої полягає в підвищенні рівня знань та поінформованості суспільства в ЄС та поза його межами з питань європейської інтеграції.
 • Програма академічної мобільності, що передбачає:
  • Кредитну мобільність — короткострокові програми обміну/ навчання (3-12 міс) для українських бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; а також короткострокові стажування/ викладання/ підвищення кваліфікації (від 5 днів до 2 міс) для викладачів та адміністративного персоналу вищих навчальних закладів;
  • Ступеневу мобільність. Програми ступеневої мобільності передбачають навчання в не менше, ніж двох ВНЗ з країн-членів програми Еразмус+, з отриманням ступеня магістра (для магістерських програм) або PhD (для докторських програм).
 • Програма проектів розвитку потенціалу вищої освіти, що включають:
  • Спільні проекти: допомагають всім партнерам розвинути, модернізувати та поширити нові навчальні програми, методи викладання або навчально-методичні матеріали, а також покращити забезпечення якості та врядування у вищих навчальних закладах;
  • Структурні проекти: для розвитку та реформування вищих навчальних закладів і систем вищої освіти; для покращення їх якості та відповідності вимогам ринку праці, сприяння регіональній співпраці та зближенню систем вищої освіти.

ЕРАЗМУС+ У 2017 РОЦІ

Хочете особисто використати можливості програми ЕРАЗМУС+ у 2017 році або долучити свою організацію? - Відкрито конкурс за напрямами академічної мобільності, проектів співпраці та Жана Моне

Програма Еразмус+ відкриває можливості співпраці вищих навчальних закладів Європи з країнами-членами програми, Україною та іншими країнами-партнерами для спільних проектів з академічної мобільності, проектів розвитку потенціалу у вищій освіті, європейських студій та з інших напрямів.

Детальніше тут:
http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/11/04/vidkrito-konkurs-za-napryamami-akademichnoyi-mobilnosti,-proektiv-spivpraczi-ta-zhana-mone/

Презентації ключових цілей, структури та напрямів Еразмус+ в Україні:

 

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПОДАННЯ НА ПРОЕКТ

 

Проекти Жана Моне:

Проекти розвитку потенціалу у сфері вищої освіти:

ЕРАЗМУС+ У 2021-2027 РОКАХ

25 березня 2021 року Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми ЄС Еразмус+ на 2021-2027 роки.

Завдяки бюджету понад 28 мільярдів євро оновлена Програма буде не лише міжнародною, але й більш інклюзивною, цифровою та екологічною!

Еразмус+ є Програмою міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту, що має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства.

Програма підтримує можливості навчальної та академічної мобільності в освіті та для молоді, проєкти та партнерства і розвиток стратегій та співпраці.

Ключові пріоритети Програми у сферах освіти, професійної підготовки, молоді та спорту на 2021-2027 роки: якість в освіті та підготовці, інклюзія та гендерна рівність, зелені та цифрові трансформації, підготовка вчителів і наставників, вища освіта, геополітичний вимір. Крім цього, продовжується підтримка викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів і можливостей ЄС в межах напряму Жан Моне.

Більше інформації на сайті Національного Еразмус офісу в Україні.

 

Усіма матеріалами Проектний офіс Центру зовнішніх і міжнародних зв’язків завдячує «Національному Еразмус+ офісу в Україні»: http://www.erasmusplus.org.ua 

Коротко про всі можливості, відкриті для України за напрями та за сферами Програми (корисно для організацій, що планують брати участь у конкурсах): file:///C:/Users/admin/AppData/Local/Temp/Erasmus_Open%20opportunities_October_6_Ukr.pdf