Відділ інформації та зв’язків із громадськістю Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького формує єдину інформаційну політику Університету з метою його популяризації, просування на ринку освітніх послуг.

Працівники відділу відстежують і поширюють суспільнозначиму, навчально-пізнавальну та подієву інформацію про навчальний заклад на офіційному сайті університету, у засобах масової інформації та у соціальних мережах.

Ми розповідаємо про свою діяльність та водночас надаємо корисну інформацію про освітні послуги, наукові досягнення наших викладачів і студентів, громадські ініціативи, які знаходять підтримку далеко за межами університетських стін.

Тож запрошуємо усіх до активної взаємодії!

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: 18031, м. Черкаси, б-р Шевченка, 81, каб. 205а