Представники видавництва «Мандрівець» м. Тернопіль завітали до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. На зустріч із ними в ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва зібралися студенти 1-4 курсів напряму підготовки «Дошкільна освіта».

Заступник директора видавництва, завідувачка редакції дошкільної і початкової освіти Тетяна Ухіна ознайомила присутніх з базовими, комплексними та парціальними програмами. Гості яскраво презентувала широку палітру різноманітних посібників для роботи вихователів, акцентувала увагу на навчально-методичному забезпеченні роботи з дошкільнятами.
Окрім того, студенти отримали інформацію про можливість удосконалення фахової майстерності шляхом участі у тренінгових програмах, які організовує видавництво. Після завершення зустрічі було проведено лотерею, де розігрувалися нові книги.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва