Одразу двох переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України підготувала у цьому навчальному році доцент кафедри екології та агробіології ЧНУ ім.Б.Хмельницького Оксана Спрягайло.

На завершальному етапі конкурсу, який проходив у Києві, учениця Черкаської гімназії №31 Марина Бушуєва здобула 2 місце у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування».

Учень Черкаської ЗОШ №32 Сергій Скробач здобув 2 місце у секції «Лісознавство».

Студенти Черкаського національного під науковим керівництвом Оксани Анатоліївни цьогоріч теж досягли вагомих успіхів.

На ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Екологія та екологічна безпека» Катерина Процишіна і Анна Молчанова здобули диплом ІІІ ступеня.

Студентки провели дослідження на тему: «Біотестування питної води м.Черкас для оцінки її безпечності».

На фото: школярі-переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького