Шановна Наталіє Миколаївно! Від імені колективу щиросердно вітаю з ювілеєм.

Усе Ваше життя нерозривно пов’язане з Черкаським національним університетом. Своєю наполегливою працею Ви сприяєте його розвитку.

Результатом Вашої успішної наукової роботи є понад 100 наукових статей у фахових виданнях, посібники, монографії. Попереду — плідна праця на благо мовознавчої науки. І підтримкою на цьому шляху є численні учні, які гідно продовжують Вашу справу.

У цей прекрасний день прийміть щирі побажання добра, здоров’я, сили духу й оптимізму.

Нехай життя Ваше буде зіткане з усіх земних благ, а зерно науки, засіяне Вами, й надалі проростає добірними плодами здобутків і засвітиться в учнях новими відкриттями.

Нехай любов родини і друзів надійно захищає від усіх негараздів. Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні Віру, Надію, Любов!

Зі щирою повагою, ректор Олександр Черевко