Вранці в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочалися обласні змагання з волейболу серед чоловіків за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів.

Участь у змаганнях беруть 5 вишів: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Черкаський інститут банківської справи, Черкаський державний технологічний університет, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Привітали учасників змагань перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко, начальник Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Антоніна Саприкіна, завідувач кафедри фізичного виховання ЧНУ Олена Меньших та головний суддя змагань Віталій Пустовалов.

Прес-служба Черкаського національного університету