Напередодні першого вересня у Черкаському національному університеті привітали майбутніх першокласників.

Вітати з Днем знань дітей працівників університету вже стало доброю традицією. От і цьогоріч малечу запросили до навчального закладу, де працюють їхні батьки. Діти побували в музеях Рушника, історії університету, а ще — в зоологічному, археологічному. Перед ними гостинно відчинила двері університетська бібліотека. А на завершення з малюками та їхніми батьками зустрілися ректор Олександр Черевко та голова профспілкового комітету Анатолій Стеценко.

— Нам важливо підтримати вас, ми радіємо з того, що у вас такі гарні дітки, — звернувся до батьків Олександр Володимирович. — Переконаний, що ця зустріч створить усім нам гарний настрій на весь рік!

Олександр Черевко та Анатолій Стеценко вручили малюкам подарунки, які допоможуть їм опановувати шкільну науку. Позитивних емоцій усім учасникам зустрічі додало фото на згадку.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького