Завершили свою роботу безкоштовні курси з підготовки до ЗНО-2016 з історії України. Вони діяли за ініціативи та на базі ННІ історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з жовтня 2015 року.
Ректорат ЧНУ ім. Б. Хмельницького, дирекція ННІ історії і філософії, модератори волонтерського проекту (проф. Наталія Земзюліна, доц. Валерія Мотуз) та студенти-волонтери (Марина Буцак, Олексій Компанієць, Владислав Кронгауз, Віталія Куліда, Ірина Медведенко, Євген Сакевич, Антон Ведула та Євген Голінько) створили для учнів 11-х класів черкаських загальноосвітніх шкіл, які відвідували курси, всі умови для якісного засвоєння знань.
Результатами наполегливої роботи студентів-істориків та їхніх підопічних стали достойні бали (від 170 до 189) школярів на пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України.
Організатори волонтерського проекту бажають випускникам успішно скласти ЗНО і будуть раді бачити їх серед студентів Черкаського національного!

ННІ історії та філософії