Учасники 39-ї Міжнародної шевченкознавчої конференції побували у Будищі, Шевченковому, Вільшана, Моринцях, де народився і провів дитинство Кобзар.

Екскурсійно-пізнавальна поїздка по шевченківських місцях традиційно завершує роботу дводенної конференції, яка проводиться на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Цьогоріч науковці зі всієї України оглянули об’єкти Національного заповідника “Батьківщина Тараса Шевченка” у Моринцях зустрілися із місцевим художником і скульптором Віктором Зоркіним.

Нагадаємо, що конференціяцьогоріч присвячена 202-й річниці з дня народження Тараса Шевченка. Учасниками наукового шевченківського форуму стали 89 науковців із України та зарубіжжя — представники наукових установ США, Німеччини, Австралії, Польщі, Казахстану. На конференцію до Черкас з’їхалися  кияни, львів’яни, одесити, харків’яни, представники інших регіонів України.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького