Нагороди Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2016» отримала делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в Києві.

Зокрема, проректору університету з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергію Корновенку вручили золоту медаль у номінації «Інформаційні ІТ-технології у вищому навчальному закладі». Черкаський національний отримав також почесне звання «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

Двадцять дев’ята щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2016» проходить у Києві. Проводить її Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

На сьогодні це найбільший захід, присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном. Цьогоріч свої експозиції представили понад 70 вишів із різних  країн світу.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького