Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького зареєстровано в пошуковій системі платформи «Еразмус-плюс». Це дасть можливість знайти закордонних партнерів для участі у перспективних проектах.

Профайл університету містить інформацію про попередній досвід міжнародного співробітництва, ключові напрями роботи університету, науково-дослідний потенціал, контакти.

Проректор університету з наукової та інноваційної діяльності Сергій Корновенко зазначає: — Проектний офіс, створений в університеті на базі Центру зовнішніх і міжнародних зв’язків, створює умови, необхідні для розробки науковцями власних проектів.

Зокрема, реєстрація у пошуковій системі «Еразмус-плюс» спрощує пошук партнерів для участі в грантових програмах ЄС. Відтепер наша міжнародна діяльність не обмежуватиметься закладами, з якими укладено угоди про співпрацю. Ми відкриті для науковців усього світу і науковці світу відкриті для нас!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького