Заслужена художниця України Олександра Теліженко та колектив її творчої майстерні висловили подяку працівникам та студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за сприяння в проведенні блігодійного проекту на підтримку Черкаського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Активними учасниками заходу стала громада ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва: викладач Валентина Тихолоз, студенти — Анастасія Писанко, Сергій Шестов, Аліна Куликова, Альона Іщенко, Анатолій Приставський, Юлія Косенко, Анастасія Тищенко, Тетяна Самар, Марія Новікова, Ліза Антошко, Ірина Капарушкіна, Вікторія Кузаєва, Ліза Гура, Софія Чухно, Тетяна Сівак, Аліна Черевань, Віталіна Калініченко, Юлія Сторчоус.

Саме вони реалізували волонтерський проект в рамках проведення благодійного показу авторської колекції вбрання Олександри Теліженко.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького